KONKURSAS
TVARKARAŠTIS
2016 m. VERT. KOMISIJA
ANKSTESNI KONKURSAI

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos salė

XXII Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas 2022

REZULTATAI

 

LAUREATAI, DIPLOMANTAI, SPECIALIŲJŲ PRIZŲ LAIMĖTOJAI, 2022 m.

(pagal pasirodymo konkurse tvarką)

Saviraiškos kategorijos rezultatai

 

Saviraiškos ugdymo kategorija, pianistai

 

LAUREATAI

 

  • Simona Jefimenkaitė, Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla

  • Ugnė Kripaitė, Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla

  • Milda Vilovaitė, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla

  • Paulina Pėžaitė, Kauno 1-oji muzikos mokykla

  • Katrė Danielė, Nemenčinės muzikos mokykla

  • Darina Čepiolkina, Visagino kūrybos ir menų akademija

  • Jokūbas Bakula, Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokykla

  • Rokas Skurvydas, Kretingos meno mokykla

  • Luka Mikėnaitė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Daugirdas Stankus, Kauno 1-oji muzikos mokykla

  • Nida Ardzevičiūtė, Kauno 1-oji muzikos mokykla

  • Deimantas Vaička, Raseinių meno mokykla

  • Dmitrii Tillyabaev, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Ugnė Kazlauskaitė, Zarasų meno mokykla

  • Ūla Rutavičiūtė, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykla

  • Anastasija Lečickaja, Visagino kūrybos ir menų akademija

  • Anastasija Gubarenko, Visagino kūrybos ir menų akademija

  • Rapolas Tamolis, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla

  • Emilijus Zabukas, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla

  • Gabrielius Adomas Janulevičius, Kauno 1-oji muzikos mokykla

  • Angelina Jansone, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Danielė Jurgo, Šalčininkų S.Moniuškos menų mokykla

  • Tomas Jarmolkovičius, Šalčininkų S.Moniuškos menų mokykla

  • Dovydas Stonkus, Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykla

  • Gabrielė Beata Štaraitė, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykla

  • Robertas Gerasimenko, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Emilija Stanišauskytė, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykla

  • Marija Kaleničenko, Visagino kūrybos ir menų akademija

  • Ugnė Čėsnaitė, Vilniaus menų studija „Garsų spalvos“

  • Martyna Valeikaitė, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla

  • Dominyka Paslavskaja, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla

  • Justyna Meškunec, Nemenčinės muzikos mokykla

  • Ugnė Stalerevičiūtė, Kauno A.Kačanausko muzikos mokykla

 

 

DIPLOMANTAI

 

  • Demid Khilkevich, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla

  • Kristupas Navickas, Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokykla

  • Mykolas Ulkštinas, Telšių meno mokykla

  • Auksė Žukauskaitė, Vilkaviškio muzikos mokykla

  • Ieva Charžauskaitė, Marijampolės meno mokykla

  • Sofija Butylova, Visagino kūrybos ir menų akademija

  • Mykolas Bakula, Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokykla

  • Jonas Švažas, Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykla

  • Amelija Laura Uinskaitė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Uljana Oskolkova, Visagino kūrybos ir menų akademija

  • Auksė Martinkėnaitė, Utenos meno mokykla

  • Martyna Kemundrytė, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykla

  • Rugilė Žukauskaitė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Kotryna Jogminaitė, Telšių meno mokykla

  • Guoda Gulbė, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla

  • Emilija Piečiūtė, Kretingos meno mokykla

  • Bernardas Žlioba, Plungės raj. Platelių meno mokykla

  • Eimantė Būtaitė, Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla

  • Darja Michailova, Zarasų Fausto Latėno meno mokykla

  • Elzė Kleinaitė, Gargždų muzikos mokykla

  • Melita Norvaišaitė, Gargždų muzikos mokykla

  • Ugnė Bukantaitė, Telšių meno mokykla

  • Liepa Astrauskaitė, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla

  • Nidijus Valatka, Kretingos meno mokykla

  • Kajus Korsakas, Radviliškio muzikos mokykla

  • Robert Andžejevskij, Visagino kūrybos ir menų akademija

  • Aleksandra Lizunova, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla

  • Jesenija Kirejeva, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Patricija Vilkaitė, Utenos meno mokykla

  • Mark Rubcov, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla

  • Edgar Jermakov, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Justinas Zinkevičius, Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokykla

  • Sava Jaruševičius, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Rusnė Valančiutė, Plungės raj. Platelių meno mokykla

  • Paulina Šatkauskaitė, Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla

  • Julija Dudko, Utenos meno mokykla

  • Saulė Taločkaitė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Judita Trumpulytė, Plungės M. Oginskio meno mokykla

  • Amelija Jakutytė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Beatričė Bartuševičiūtė, Utenos meno mokykla

 

 

SPECIALŪS PRIZAI SKIRIAMI:

Už geriausią klasicizmo epochos kūrinio atlikimą

Paulina Pėžaitė, Kauno 1-oji muzikos mokykla

 

Už geriausią baroko epochos kūrinio atlikimą

Katrė Danielė, Nemenčinės muzikos mokykla

Už geriausią Balio Dvariono kūrinio atlikimą

Tomas Jarmolkovičius, Šalčininkų S.Moniuškos menų mokykla

Už geriausią šiuolaikinio kompozitoriaus kūrinio atlikimą

Emilija Stanišauskytė, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykla

Už geriausią Balio Dvariono kūrinio atlikimą

Marija Kaleničenko, Visagino kūrybos ir menų akademija

Už išraiškingą muzikinę pajautą

Ugnė Čėsnaitė, Vilniaus menų studija „Garsų spalvos“

Už geriausią romantizmo epochos kūrinio atlikimą

Martyna Valeikaitė, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla