IX tarptautinis Balio Dvariono konkursas / IX International Balys Dvarionas Competition. Grand Prix - Daniil Bulajev (Latvija / Latvia)

Balys Dvarionas Pezzo Elegiaco (Prie ežerėlio)

Aistė Dvarionaitė-violin

Lithuanian Chamber Orchestra conducted by Vytautas Lukočius

Balys Dvarionas Violin Concerto B minor

Vadim Gluzman-violin
Resedentie Orkest Den Haag conducted by
Neeme Järvi

Balys Dvarionas Pezzo Elegiaco (Prie ežerėlio)

Vadim Gluzman-violin
Resedentie Orkest Den Haag conducted by
Neeme Järvi

Balys Dvarionas Theme and Variations

Selina Kuo, Bassoon
Ting Pan, Piano

Balys Dvarionas Scherzino

Aistė Dvarionaitė-violin
Justas Dvarionas-piano

Balys Dvarionas Pezzo Elegiaco (Prie ežerėlio)

David Geringas-cello
Lithuanian State Symphony Orchestra conducted by
Gintaras Rinkevičius

Balys Dvarionas Impromtu

Eva Maria Doroszowska-piano

Balys Dvarionas First Snowflakes

(Pirmosios snaigės)

GlassDuo

X tarptautinio Balio Dvariono konkurso II turo įrašai /

Recordings of the II Round of the X International Balys Dvarionas Competition

A grupė, pianistai / A Group, pianists

A grupė, smuikininkai / A Group, violinists

Pijus Pirogovas, Lietuva

Anastasyia Shimchak, Belarus

Marija Kaleničenko, Lietuva

Milda Marija Kiškūnaitė, Lietuva

Martyna Valeikaitė, Lietuva

Julija Rockina, Lietuva

Saulė Norvaišaitė, Lietuva

Anastasyia Kliuchereva, Russia

Amina Akhmetzhanova, Kazakhstan

Andrij Heker, Ukraine

Pijus Česaitis, Lietuva

Paulina Banaitytė, Lietuva

Nazar Shutko, Ukraine

Maria Kun, Russia

Jacob Shapiro, Belarus

Daniil Polikarpov, Russia

Liepa Jurgutavičiūtė, Lietuva

Filip Chetwynd, Poland

Annissa Gybel, Denmark

Agnė Gečaitė, Lietuva

Vadim Perih, Ukraine

B grupė, pianistai / B Group, pianists

Anastasia Barabanova, Russia

Simonas Miknius, Lietuva

Alyssa Kok, Singapore

Lisa Zhu, Germany

Gabrielė Agilė Bajoraitė, Lietuva

Yumeka Nakagawa, Japan

Giorgi Grdzelidze, Georgia

Milda Daunoraitė, Lietuva

Kasparas Mikužis, Lietuva

B grupė, smuikininkai / B Group, violinists

Eva Ter-Sarkisova, Latvia

Ugnė Katinskaitė, Lietuva

Aliaksandra Arbuzava, Belarus

Yekaterina Blinkova, Belarus

Klára Erdingerová, Czech Republic

Yanis Grisó, Luxembourg

Jingzhi Zhang, China

Ugnė Liepa Žuklytė, Lietuva

Konstantin Besarab, Poland

Lina Juknevičiūtė, Lietuva

Georgii Moroz, Ukraine

Iskandarzhon Akhmedov, Russia

Paulina Jankovskytė, Lietuva

Jaime Maceira Naya, Spain

Simas Šakenis, Lietuva

Yukine Kuroki, Japan

Yuna Nakagawa, Japan

C grupė, pianistai / C Group, pianists

Viktar Stsefanenka, Belarus

Evita Lohu, Estonia

Sixuan Zhang, China

Can Cakmur, Turkey

Geoffroy Chapelle, Belgium

Snezhana Paschenko, Russia

Chao Min Tiffany Tan, Poland

Andrejs Jegorovs, Latvia

C grupė, smuikininkai / C Group, violinists

Gennaro Cardaropoli, Italy

Bartosz Skibiński, Poland

Daria Ushakova, Russia

Miranda Liu, USA

Eszter Kökény, Hungary

Rujin Min, China

Magdalena Skwierczyńska, Poland

X tarptautinio Balio Dvariono konkurso finalo įrašai /

Recordings of the Final of the X International Balys Dvarionas Competition