XX Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas 2018

REZULTATAI

 

LAUREATAI, DIPLOMANTAI, SPECIALIŲJŲ PRIZŲ LAIMĖTOJAI, 2018 m.

(pagal pasirodymo konkurse tvarką)

Profesinės kategorijos rezultatai

 

Profesinio rengimo kategorija, stygininkai

 

LAUREATAI:

 

  • Deimantė Laurinaitytė, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija

  • Patricija Kasteckaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Rapolas Venckus, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Justina Dvarionaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Pijus Česaitis, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Viktorija Valančauskaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Saulė Buikaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Ugnė Liepa Žuklytė, Naujosios Vilnios muzikos mokykla

  • Monika Tijūnonytė, Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija

  • Lina Juknevičiūtė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Benas Gocentas,  Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Jokūbas Švambaris,  Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokyka

  • Kasparas Eidukonis, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokyka

  • Akvilė Aksinavičiūtė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokyka

  • Paulina Banaitytė, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija

 

DIPLOMANTAI:

 

  • Robertas Kato, Drezdeno Carl Maria von Weber aukštoji muzikos mokykla

  • Povilas BernotasNacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Milana Vasiliauskaitė, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija

  • Marija Kontrimaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Ieva Kavoliūnaitė, Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija

  • Monika Dargytė, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija

  • Katrina Ligeika, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Rugilė Šeštokaitė, Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatoija

 

 

SPECIALŪS PRIZAI SKIRIAMI:

 

Jauniausio dalyvio diplomas

Robertas Kato, Drezdeno Carl Maria von Weber aukštoji muzikos mokykla

 

Už geriausią B. Dvariono kūrinio atlikimą

  • Patricija Kasteckaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Saulė Buikaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Lina Juknevičiūtė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

 

Už geriausią šiuolaikinio kompozitoriaus kūrinio atlikimą

Justina Dvarionaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

 

Už geriausią šiuolaikinio lietuvių kompozitoriaus kūrinio atlikimą

Kasparas Eidukonis, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokyka

 

Už geriausią Virtuozinio kūrinio atlikimą

Pijus Česaitis, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

 

Už artistiškumą

Deimantė Laurinaitytė, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija

 

 

 

 

KONKURSAS
TVARKARAŠTIS
2018 m. VERT. KOMISIJA
ANKSTESNI KONKURSAI

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos salė