XX Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas 2018

REZULTATAI

 

LAUREATAI, DIPLOMANTAI, SPECIALIŲJŲ PRIZŲ LAIMĖTOJAI, 2018 m.

(pagal pasirodymo konkurse tvarką)

Saviraiškos kategorijos rezultatai

 

Saviraiškos ugdymo kategorija, stygininkai

 

LAUREATAI

  • Evelina Pabrėžaitė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

  • Rokas Diržys, Kauno 1-oji muzikos mokykla

  • Ainė Stankutė, Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokykla

  • Antuaneta Barbora Jusevičiūtė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Elijus Robačevskis, Jungtinė Karalystė, Kingstono prie Temzės Aleksandros mokykla

  • Adelė Petraitytė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Smiltė Petrošiūtė, Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla

  • Antanas Arlauskas, Vievio meno mokykla

  • Žilvinas Grigonis, Alytaus muzikos mokykla

  • Dovydas Levickis, Panevėžio muzikos mokykla

  • Nikita Smirnov, Klaipėdos Jeronimo Kačinskio muzikos mokykla

  • Jokūbas Burneikis, Ukmergės meno mokykla

  • Emilija Petrulevičiūtė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

  • Liudvikas Silickas, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Kasparas Šerpytis, Marijampolės meno mokykla

  • Simas Jankauskas, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Laura Norkūnaitė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Dina Novikova, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

 

DIPLOMANTAI

 

  • Vladimir Sedov, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Smiltė Petraitytė, Priekulės muzikos mokykla

  • Patricija Gyulbudaghyants, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla

  • Rasa Ona Kavaliauskaitė, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla

  • Uršulė Lukošaitytė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Monika Lisenkova, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla

  • Lukrecija Dubravaitė, Utenos meno mokykla

  • Elzė Armonaitė, Marijampolės meno mokykla

  • Živilė Žiūkaitė, Vilniaus Algirdo muzikos mokykla

  • Liepa Rudnickaitė, Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokykla

  • Aleksandr Pavlov, Priekulės muzikos mokykla, Klaipėdos r.

  • Anastasija Gončar, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Martyna Zakarauskaitė, Ukmergės meno mokykla

  • Simona Pociūtė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Faustas Pauliukas, Druskininkų Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno mokykla

  • Augustas Bernadickas, Rudaminos meno mokykla

  • Urtė Stanevičiūtė, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykla

  • Kairys Domantas, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykla

  • Aronas Jankus, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykla

  • Emilija Čapkauskaitė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Andrius Simonas Gradauskas, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Radvilė Eimutytė, Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla

  • Gabrielė Dobrovolskytė, Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla

  • Luknė Jurevičiūtė, Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla

  • Agata Bogdanovič, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Petras Šniūrevičius, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Deimantė Juškaitė,  Vilniaus Algirdo muzikos mokykla

  • Maria Rascon, Vilniaus Algirdo muzikos mokykla

  • Evelina Zokaitė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

  • Ieva Žlabickaitė, Utenos meno mokykla

  • Eglė Ramanauskaitė, Šilutės meno mokykla

  • Auksė Aleknavičiūtė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Ana Plotnikova, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla

  • Lukrecija Kalinauskaitė, Marijampolės muzikos mokykla

  • Kamilė Milieškaitė, Šiaulių r. Kuršėnų meno mokykla

  • Danielė Maliavkaitė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Emilija Katiliūtė, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla

  • Modestas Ulberkis, Naujosios Akmenės muzikos mokykla

  • Karolina Karneckaitė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Rasa Škiudaitė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Ūla Paliokaitė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Lukas Cikanavičius, Širvintų meno mokykla

 

 

SPECIALŪS PRIZAI SKIRIAMI:

 

Jauniausiam konkurso dalyviui

Vladimir Sedov, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

 

Už geriausią virtuozinio kūrinio atlikimą

Nikita Smirnov, Klaipėdos Jeronimo Kačinskio muzikos mokykla

 

Už geriausią B. Dvariono kūrinio atlikimą

  • Dovydas Levickis, Panevėžio muzikos mokykla

  • Jokūbas Burneikis, Ukmergės meno mokykla

 

Už geriausią baroko epochos kūrinio atlikimą

Evelina Pabrėžaitė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

 

Už geriausią romantinio laikotarpio kūrinio atlikimą

  • Rokas Diržys, Kauno 1-oji muzikos mokykla

  • Liudvikas Silickas, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

 

  • Už geriausią muzikinę perspektyvą

  • Ainė Stankutė, Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokykla

  • Elijus Robačevskis, Jungtinė Karalystė, Kingstono prie Temzės Aleksandros mokykla

 

Už geriausią kompozitoriaus Juliaus Andrejevo kūrinio atlikimą

  • Antuaneta Barbora Jusevičiūtė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Emilija Petrulevičiūtė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

 

 

KONKURSAS
TVARKARAŠTIS
2016 m. VERT. KOMISIJA
ANKSTESNI KONKURSAI

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos salė