KONKURSAS
TVARKARAŠTIS
2016 m. VERT. KOMISIJA
ANKSTESNI KONKURSAI

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos salė

XXII Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas 2022

REZULTATAI

 

LAUREATAI, DIPLOMANTAI, SPECIALIŲJŲ PRIZŲ LAIMĖTOJAI, 2022 m.

(pagal pasirodymo konkurse tvarką)

Saviraiškos kategorijos rezultatai

 

Saviraiškos ugdymo kategorija, stygininkai

 

LAUREATAI

  • Andrius Zenevičius Soberon, Kėdainių muzikos mokykla

  • Barbora Goštautaitė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

  • Adelė Aleknaitė, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla

  • Pavel Oščepkov, Vilniaus r. Rudaminos meno mokykla

  • Jonas Vedrickas, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Ringailė Ramašauskaitė, Kauno 1-oji muzikos mokykla

  • Lėja Ramanauskaitė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

  • Aleksej Danilenko, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla

  • Evelina Pabrėžaitė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

  • Martyna Zakarauskaitė, Ukmergės meno mokykla

  • Mykolas Stirbinskas, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Aronas Jankus, Klaipėdos J. Karoso muzikos mokykla

  • Emilija Čapkauskaitė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Rugilė Karosaitė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Rokas Skarulskis, Vilniaus Algirdo muzikos mokykla

  • Iveta Kaminskaitė, Akmenės rajono meno mokykla

  • Gintarė Zubrickaitė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Andrėja Baužaitė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

  • Laura Banevičiūtė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Antuaneta Barbora Jusevičiūtė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Maria Rascon, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

 

DIPLOMANTAI

 

  • Ugnė Saročkaitė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Eva Mažrimaitė, Telšių meno mokykla

  • Herkus Mikovas, Ukmergės meno mokykla

  • Victoria Smuikaitytė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Motiejus Mikutas, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Ąžuolas Ruzgys, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla

  • Milda Valatkevičiūtė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Kornelija Konopko, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Justina Korsun, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Herkus Kiauda, Palangos Stasio Vainiūno meno mokykla

  • Irmantas Klikūnas, Panevėžio muzikos mokykla

  • Aleksandr Pavlov, Gargždų muzikos mokykla Priekulės skyrius

  • Margarita Dienytė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Agata Bogdanovič, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Deimantė Juškaitė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

 

SPECIALŪS PRIZAI SKIRIAMI:

 

Jauniausiam perspektyviausiam violončelininkui

Andrius Zenevičius Soberon, Kėdainių muzikos mokykla

 

Už geriausią B. Dvariono kūrinio atlikimą

Lėja Ramanauskaitė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

Už muzikinę perspektyvą

Andrėja Baužaitė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

Už virtuoziškumą muzikoje

Aleksej Danilenko, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla

Už išraiškingą muzikinę pajautą

Rugilė Karosaitė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

Už prasmingą muzikavimą

Evelina Pabrėžaitė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

PADĖKOS:

Padėkos geriausiems koncertmeisteriams

Sigitui Vaičiulioniui, Aleksandrui Vizbarui ir Aušrai Banaitytei