top of page
KONKURSAS
TVARKARAŠTIS
2016 m. VERT. KOMISIJA
ANKSTESNI KONKURSAI

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos salė

Birutė Kumpikienė

 

Birutė Kumpikienė, su pagyrimu baigusi LTSR valstybinę konservatoriją (dabar – Lietuvos muzikos ir teatro akademija ), įžymaus lietuvių kompozitoriaus ir pianisto, profesoriaus Stasio Vainiūno klasę, jau keturis dešimtmečius dirba Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijoje. Ilgametė fortepijono skyriaus vedėja, mokytoja ekspertė. Mokytojos Birutės Kumpikienės fortepijono klasę yra baigę per 30 absolventų, kurių dauguma tęsė mokslus ne tik Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, bet ir prestižinėse Europos aukštosiose muzikos mokyklose Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Suomijoje, Švedijoje, Portugalijoje. Absolventų tarpe – koncertuojantys pianistai Indrė Petrauskaitė, Martyna Jatkauskaitė, Jonė Punytė, Robertas Lozinskis, visa eilė puikių koncertmeisterių ir pedagogų.

Mokytojos Birutės Kumpikienės mokiniai yra pelnę prizines vietas per 50 tarptautinių konkursų Graikijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, skambina prestižiniuose renginiuose kaip solistai ir su simfoniniais bei kameriniais orkestrais.

Mokytoja Birutė Kumpikienė nuolat dalyvauja tarptautinių ir respublikinių konkursų vertinimo komisijų darbe, rengia meistriškumo kursus Lietuvos muzikos mokyklų pedagogams.

Už nuopelnus ugdant jaunuosius menininkus pedagogė yra ne kartą apdovanota Lietuvos Respublikos Prezidentų Valdo Adamkaus ir Dalios Grybauskaitės, Ministro Pirmininko, Seimo Pirmininko padėkomis. 2013 metais jai įteiktas Kauno savivaldybės apdovanojimas – Santakos garbės ženklas.

 

bottom of page