TVARKARAŠČIAI
VERTINIMO KOMISIJA
DALYVIAI
ANKSTESNI KONKURSAI

Tarptautinis Balio Dvariono konkursas, 2008 m.

Birželio 7d.

"C" grupės galutinis rezultatas

Pianistai

 

Jelena Vinel – Laureatė,

ex aequo "C" grupės Didysis Prizas

 

Anna Odintsova – Laureatė

 

Emilija Rožukaitė - Diplomas

Smuikininkai

 

Justina Auškelytė – Laureatė, ex aequo "C" grupės Didysis Prizas

 

Dumitru Pocitari – Laureatas,

ex aequo "C" grupės Didysis Prizas

 

Anton Semke - Laureatas

 

Martine van Stigt Thans - Diplomas

 

Andrii Pavlov - Diplomas

 

Simas Tankevičius - Diplomas

Birželio 6d.

"A" ir "B" grupių galutinis rezultatas

Pianistai

“A” grupė

 

Mihaela Culea - Diplomas

 

Marija Dziaruha - Laureatė

 

Ona Gražinytė - Diplomas

 

Gabrielė Kondrotaitė - Diplomas

 

Taisija Kuščenko - Diplomas

 

Gerda Mikalauskaitė - Diplomas

 

Margarita Molchanova - Laureatė

 

Gabrielė Sutkutė - Laureatė

 

Simas Šakenis - Diplomas

 

“B” grupė

 

Kristina Annomuchamedova – Laureatė, Žiuri prizas

 

Lina Balčiūnaitė - Diplomas

 

Mangirdas Janušaitis - Diplomas

 

Greta Urvelytė - Diplomas

 

Amiran Zenaishvili – Laureatas,

"B" grupės Didysis Prizas

Smuikininkai

“A” grupė

 

Augustė Emilija Janonytė - Laureatė

 

Lilia Pocitari – Laureatė,

"A" grupės Didysis Prizas

 

Andrey Zabavnikov - Diplomas

 

 

“B” grupė

 

Aylin Amtmann - Diplomas

 

Rūta Mažolytė – Laureatė,

ex aequo "B" grupės Didysis Prizas

 

Léo Pierron Marillier – Laureatas,

"B" grupės Didysis Prizas

 

Kyoko Tsuchiya – Diplomas

 

Julia Umarova - Diplomas

 

Darya Varlamova - Laureatė

 

Stella Zake - Diplomas

Specialūs prizai skiriami

Pianistams

 

Kristinai Annomuchamedovai
- už geriausią baroko epochos kūrinio atlikimą

 

Amiranui Zenaishvili
- už geriausią klasikos epochos kūrinio atlikimą

 

Annai Odintsovai
- už geriausią romantinio laikotarpio kūrinio atli- kimą

 

Marijai Dziaruhai
- už geriausią šiuolaikinio kūrinio atlikimą

 

Emilijai Rožukaitei
- už geriausią Balio Dvariono kūrinio atlikimą

 

Margaritai Molchanovai
- jauniausiam II-ojo turo dalyviui

Smuikininkams

 

Justinai Auškelytei
- už geriausią baroko epochos kūrinio atlikimą

 

Léo Pierron Marillier
- už geriausią klasikos epochos kūrinio atlikimą

 

Anton Semke
- už geriausią romantinio laikotarpio  kūrinio at- likimą

 

Dumitru Pocitari
- už geriausią šiuolaikinio kūrinio atlikimą

 

Lilia Pocitari
- už geriausią Balio Dvariono kūrinio atlikimą

- EMCY prizas

 

Andrey Zabavnikov
- jauniausiam II-ojo turo dalyviui

 

 

Birželio 5d.

2 turo dalyviai

Pianistai

“A” grupė

 

Mihaela Culea - Moldova

Marija Dziaruha - Baltarusija

Ona Gražinytė - Lietuva

Gabrielė Kondrotaitė - Lietuva

Taisija Kuščenko - Lietuva

Gerda Mikalauskaitė - Lietuva

Margarita Molchanova - Rusija

Gabrielė Sutkutė - Lietuva

Simas Šakenis - Lietuva

 

 

Pianistai

“B” grupė

 

Kristina Annomuchamedova - Lietuva

Lina Balčiūnaitė - Lietuva

Mangirdas Janušaitis - Lietuva

Greta Urvelytė - Lietuva

Amiran Zenaishvili - Rusija

Gabrielė Žemaitytė - Lietuva

Smuikininkai

“A” grupė

 

Augustė Emilija Janonytė - Lietuva

Lilia Pocitari - Moldova

Andrey Zabavnikov - Rusija

 

 

Smuikininkai

“B” grupė

 

Aylin Amtmann - Vokietija

Rūta Mažolytė - Lietuva

Léo Pierron Marillier - Prancūzija

Kyoko Tsuchiya - Japonija

Julia Umarova - Rusija

Darya Varlamova - Baltarusija

Stella Zake - Latvija

Birželio 4d.

3 turo dalyviai

Smuikininkai

“C” grupė

 

Justina Auškelytė -  Lietuva

Dumitru Pocitari - Moldova

Anton Semke - Rusija

Martine van Stigt Thans - Nyderlandai

Pianistai

“C” grupė

 

Anna Odintsova - Rusija

Jelena Vinel - Baltarusija

Birželio 3d.

Praėjo į antrą turą

Pianistai

“C” grupė

 

Anna Odintsova - Rusija

Emilija Rožukaitė - Lietuva

Jelena Vinel - Baltarusija

Smuikininkai

“C” grupė

 

Justina Auškelytė -  Lietuva

Dumitru Pocitari - Moldova

Anton Semke - Rusija

Martine van Stigt Thans - Nyderlandai