TVARKARAŠČIAI
VERTINIMO KOMISIJA
DALYVIAI
ANKSTESNI KONKURSAI

Tarptautinis Balio Dvariono konkursas, 2008 m.

Dalyviai / Pianistai


Grupė A

1. Mihaela Culea - Moldova
2. Marija Dziaruha - Baltarusija
3. Ona Gražinytė - Lietuva
4. Antanė Gurskaitė - Lietuva
5. Gabrielė Kondrotaitė - Lietuva
6. Beatričė Kričenaitė - Lietuva
7. Taisija Kuščenko - Lietuva
8. Gerda Mikalauskaitė - Lietuva
9. Margarita Molchanova - Rusija
10. Gabrielė Sutkutė - Lietuva
11. Simas Šakenis - Lietuva
12. Svetlana Tkach - Lietuva

Grupė B

1. Kristina Annomuchamedova - Lietuva
2. Lina Balčiūnaitė - Lietuva
3.. Monika Daržinkevičiūtė - Lietuva
4. Mangirdas Janušaitis - Lietuva
5. Lien Le Loo - Vietnamas
6. Stefanija Nosovaitė - Lietuva
7. Michail Skalskis - Lietuva
8. Greta Urvelytė - Lietuva
9. Kamilė Zaveckaitė - Lietuva
10. Amiran Zenaishvili - Rusija
11. Gui Ning Zhou - Kinija
12. Gabrielė Žemaitytė - Lietuva

Grupė C

1. Aleksandra Bartfeld - Rusija
2. Marta Finkelšteinaitė - Lietuva
3. Paulius Matuzas - Lietuva
4. Anna Odincova - Rusija
5. Ugnius Pauliukonis - Lietuva
6. Emilija Rožukaitė - Lietuva
7. Aleksandra Sidorova - Baltarusija
8. Jelena Vinel - Baltarusija

Dalyviai / Smuikininkai

 

Grupė A

1. Kamilia Boris - Lietuva
2. Monika Čepytė - Lietuva
3. Justina Marija Dorupaitė - Lietuva
4. Birutė Ilčiukaitė - Lietuva
5. Augustė Emilija Janonytė - Lietuva
6. Mihails Kregers - Latvija
7. Rūta Matuliokaitė - Lietuva
8. Lilia Pocitari - Moldova
9. Andrey Zabavnikov - Rusija

Grupė B

1. Aylin Amtmann - Vokietija
2. Stepan Frolov - Rusija
3. Rūta Mažolytė - Lietuva
4. Dainis Medjaniks - Latvija
5. Pei-Wen Liao - Taivanas (Kinija)
6. Léo Pierron Marillier - Prancūzija
7. Astghik Poghosyan - Armėnija
8. Elžbieta Anna Sandel - Lenkija
9. Justina Šalkauskaitė - Lietuva
10. Kyoko Tsuchiya - Japonija
11. Julia Umarova - Rusija
12. Jelizaveta Uspenskaja - Latvija
13. Darya Varlamova - Baltarusija
14. Chae Won Oh - Korėja
15. Stella Zake - Latvija
16. Franciszek Zgorzalek - Lenkija

Grupė C

1. Justina Auškelytė - Lietuva
2. Svetlana Bezotosnaya - Rusija
3. Madara Gaile - Latvija
4. Egert Leinsaar - Estija
5. Andrii Pavlov - Ukraina
6. Dumitru Pocitari - Moldova
7. Amina Raimdjanova - Uzbekistanas
8. Kristina Rimkevičiūtė - Lietuva
9. Anton Semke - Rusija
10. Patrycja Stępień - Lenkija
11. Martine van Stigt Thans - Nyderlandai
12. Simas Tankevičius - Lietuva
13. Artur Zobnin - Rusija