KONKURSAS
TVARKARAŠTIS
2016 m. VERT. KOMISIJA
ANKSTESNI KONKURSAI
2010
2008
2006
2004
2002
2000
1997

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos salė

Nacionalinis Balio Dvariono konkursas 2008 m.

XV Respublikinio Balio Dvariono stygininkų konkurso

LAUREATAI, DIPLOMANTAI, SPECIALIŲJŲ PRIZŲ LAIMĖTOJAI, 2008 m.

PROFESINIO UGDYMO KATEGORIJA

(pagal pasirodymo konkurse tvarką)

 

 

LAUREATAI

 

  • Eglė Urbonavičiūtė, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija

  • Ugnė Tiškutė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Kristina Rimkevičiūtė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Fabian Petraitis, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Algirdas Galdikas, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Vilius Daškevičius, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Aistė Birvydaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Dmitrija Berezin, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Arnas Kmieliauskas, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Ieva Daugirdaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Rūta Mažolytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Justina-Maria Dorupaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Monika Čepytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Kamilija Boris, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

 

 

DIPLOMANTAI

 

  • Dalia Simaškaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Lora Kmieliauskaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Austėja Juškaitytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Ieva Marija Eidukonytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Gunda Baranauskaitė, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija

  • Milda Vaičiulytė, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija

  • Gaudas-Paulius Krištaponis, Kauno J. Gruodžio konservatorija

  • Brigita Jakonytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Julija Ivanovaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Danielė Brekytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Roberta Bagdžiūtė, Klaipėdos Eduardo Balsio meno mokykla

  • Milda Kraujutaitytė, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija

  • Erika Ieva Eriksonaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Vidmantas Saulius Aleksiūnas, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

 

 

SPECIALIEJI PRIZAI

 

  • Už baroko epochos kūrinio atlikimą

Kristina Rimkevičiūtė

 

  • Už klasicizmo epochos kūrinio atlikimą

Rūta Mažolytė

 

  • Už romantinės epochos kūrinio atlikimą

Justina Marija Dorupaitė

 

  • Už geriausią Dvariono kūrinio atlikimą

Ugnė Tiškutė

 

Kvietimas dalyvauti tarptautiniame konkurse

 

  • Kristina Rimkevičiūtė

  • Ieva Daugirdaitė

  • Rūta Mažolytė

  • Justina Marija Dorupaitė