KONKURSAS
TVARKARAŠTIS
2016 m. VERT. KOMISIJA
2008
2004
2002
2000
1997
ANKSTESNI KONKURSAI
2010
2006

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos salė

Nacionalinis Balio Dvariono konkursas 2008 m.

XV Respublikinio Balio Dvariono pianistų konkurso

LAUREATAI, DIPLOMANTAI, SPECIALIŲJŲ PRIZŲ LAIMĖTOJAI, 2008 m.

SAVIRAIŠKOS KATEGORIJA

(pagal pasirodymo konkurse tvarką)

 

LAUREATAI

 

  • Simona Cimbalistaitė, Anykščių muzikos mokykla

  • Skaistė Kašėtaitė, Šilutės vaikų meno mokykla

  • Konstancija Kerbedytė, Panevėžio V. Mikalausko menų mokykla

  • Gabrielė Kondrotaitė, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla

  • Taisia Kuščenko, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla

  • Gerda Mikalauskaitė, Alytaus muzikos mokykla

  • Gabrielė Sutkutė, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla

  • Simas Šakenis, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Svetlana Tkach, Visagino Č. Sasnausko muzikos mokykla

  • Kornelija Tunaitytė, Šilutės vaikų meno mokykla

  • Gretė Ubartaitė, Priekulės vaikų muzikos mokykla

  • Justas Čeponis, Ignalinos muzikos mokykla

  • Ąžuolas Dvarionas, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla

  • Michail Skalskis, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Deividas Skeivelas, Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykla

  • Greta Urvelytė, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Kamilė Zaveckaitė, Vilkaviškio vyskupijos KKC meno mokykla

  • Oksana Karataj, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

 

 

DIPLOMANTAI

 

  • Ani Albertyan, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla

  • Justina Kirdeikytė, Utenos muzikos mokykla

  • Petra Ambrozaitytė, Šilutės vaikų meno mokykla

  • Urtė Andriušaitytė, Radviliškio muzikos mokykla

  • Monika Drakšaitė, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla

  • Jonas Gegužis, Marijampolės muzikos mokykla

  • Kornel ijus Jaroševičius, Elektrėnų meno mokykla

  • Aelita Butkutė, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla

  • Julius Kigas, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla

  • Aleksandr Leščionok, Visagino Č. Sasnausko muzikos mokykla

  • Rūta Misiūnaitė, Elektrėnų meno mokykla

  • Ieva Gezevičiūtė, Jonavos meno mokykla

  • Agnė Mozuraitė, Kauno rajono Garliavos meno mokykla

  • Kliment Jeremčiuk, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla

  • Smiltė Jonušaitė, Telšių muzikos mokykla

  • Morta Stasikėlytė, Plungės M. Oginskio meno mokykla

  • Beata Juodvalkytė, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Jolanta Klenovska, Naujosios Vilnios muzikos mokykla

  • Laura Krivickaitė, Pasvalio muzikos mokykla

  • Miglė Krivickaitė, Pasvalio muzikos mokykla

  • Emilija Kuzinaitė, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla

  • Silvia Leonzio, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla

  • Toma Mincytė, Panevėžio V. Mikalausko menų mokykla

  • David Petrosian, Šalčininkų S. Moniuškos menų mokykla

  • Goda Polikaitytė, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

  • Lukrecija Stonkutė, Mažeikių muzikos mokykla

  • Gerda Survilaitė, Panevėžio V. Mikalausko menų mokykla

  • Lina Žutautaitė, Kretingos meno mokykla

  •  

SPECIALIEJI PRIZAI

 

  • Už baroko epochos kūrinio atlikimą

Gabrielė Sutkutė

 

  • Už klasicizmo epochos kūrinio atlikimą

Taisija Kuščenko

 

  • Už romantinės epochos kūrinio atlikimą

Kamilė Zaveckaitė

 

  • Už šiuolaikinio kūrinio atlikimą

Lukrecija Stonkutė

 

  • Už geriausią Dvariono kūrinio atlikimą:

A - Lina Žutautaitė

B – Michail Skalskis

C – Oksana Karataj

 

Kvietimas dalyvauti tarptautiniame konkurse

  • Taisija Kuščenko