KONKURSAS
TVARKARAŠTIS
2016 m. VERT. KOMISIJA
ANKSTESNI KONKURSAI
2010
2008
2006
2004
2002
2000
1997

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos salė

Nacionalinis Balio Dvariono konkursas 2008 m.

XV Respublikinio Balio Dvariono pianistų konkurso

LAUREATAI, DIPLOMANTAI, SPECIALIŲJŲ PRIZŲ LAIMĖTOJAI, 2008 m.

PROFESINIO UGDYMO KATEGORIJA

(pagal pasirodymo konkurse tvarką)

 

 

LAUREATAI

 

  • Morta Finkelšteinaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Paulius Matuzas, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Ugnius Pauliukonis, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Dana Podriabinkina, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Gryta Tatorytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Kristina Annamuchamedova, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Monika Daržinkevičiūtė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Donata Januševičiūtė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Aušrinė Garsonaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Stefanija Nosovaitė, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija

 

 

DIPLOMANTAI

 

  • Jurga Budrevičiūtė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Kristina Michalkevič, Klaipėdos St. Šimkaus konservatorija

  • Gaivilė Simaitytė, Klaipėdos St. Šimkaus konservatorija

  • Emilija Rožukaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Birutė Stundžiaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Laura Jaraminaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Ugnė Kavaliauskaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Aretas Botyrius, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Karolis Daškevičius, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Sergej Liachnovič, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija

  • Agata Palinska, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Agota Tamelytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Donata Vaitkutė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

  • Ona Gražinytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

 

SPECIALIEJI PRIZAI

 

  • Už baroko epochos kūrinio atlikimą

Kristina Annamuchamedova

 

  • Už klasicizmo epochos kūrinio atlikimą

Donata Januševičiūtė

 

  • Už romantinės epochos kūrinio atlikimą

Monika Daržinkevičiūtė

 

  • Už šiuolaikinio kūrinio atlikimą

Stefanija Nosovaitė

 

  • Už geriausią Dvariono kūrinio atlikimą:

A - Ugnė Kavaliauskaitė

B – Agota Tamelytė, Karolis Daškevičius

C – Ugnius Pauliukonis

 

Kvietimas dalyvauti tarptautiniame konkurse

 

  • Kristina Annamuchamedova

  • Ugnius Pauliukonis

  • Monika Daržinkevičiūtė

  • Donata Januševičiūtė

  • Paulius Matuzas

  • Marta Finkel šteinaitė