KONKURSAS
TVARKARAŠTIS
2016 m. VERT. KOMISIJA
ANKSTESNI KONKURSAI
2010
2008
2006
2004
2002
2000
1997

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos salė

Respublikinio B. Dvariono konkurso dalyviai 2008 m.

Saviraiškos ugdymo kategorija/ Stygininkai

(abėcėlės tvarka)

 

A GRUPĖ

1. Akvilė Aksinavičiūtė, Palangos St. Vainiūno muzikos mokykla

2. Valerija Almanovaitė, Panevėžio V. Mikalausko menų mokykla

3. Paulina Balniūtė, Šakių rajono meno mokykla

4. Ugnė Bulavaitė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

5. Marija Čiurilova, Klaipėdos J. Karoso muzikos mokykla

6. Marija Dobilaitė, Klaipėdos J. Karoso muzikos mokykla

7. Jovita Girnytė, Ukmergė muzikos mokykla

8. Gintė Grigaitytė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

9. Milda Folkmanaitė, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla

10. Birutė Ilčiukaitė, Utenos muzikos mokykla

11. Ieva Janarauskaitė, Kėdainių muzikos mokykla

12. Augustė Emilija Janonytė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

13. Gabija Juknytė, Ukmergės muzikos mokykla

14. Gabrielė Juknytė, Ukmergės muzikos mokykla

15. Gabrielė Kondrotaitė, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla

16. Gabija Kučinskaitė, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

17. Izabelė Lanauskaitė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

18. Andrius Malinauskas, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

19. Rūta Matuliokaitė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

20. Izabelė Maksimovič, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

21. Simonas Margis, Panevėžio V. Mikalausko menų mokykla

22. Gintarė Morkūnaitė, Ukmergės muzikos mokykla

23. Pijus Oras, Šilutės rajono vaikų meno mokykla

24. Karina Petraškaitė, Alytaus muzikos mokykla

25. Austėja Pranckūnaitė, Raseinių meno mokykla

26. Gabija Raslanaitė, Vievio meno mokykla

27. Aušrinė Razgutė, Panevėžio muzikos mokykla

28. Paulina Sičiūnaitė, Panevėžio muzikos mokykla

29. Paulina Šlepavičiūtė, Tauragės rajono muzikos mokykla

30. Ema Šilytė, Plungės M. Oginskio meno mokykla

31. Rūta Šlikaitė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

32. Julija Timonina, Klaipėdos J. Karoso muzikos mokykla

 

B GRUPĖ

1. Jovita Balsytė, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla

2. Marija Berezina, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla

3. Deividas Dumčius, Kėdainių muzikos mokykla

4. Paulina Galinytė, Kuršėnų meno mokykla

5. Rolanda Ginkutė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

6. Julija Kalačiovaitė, Rokiškio muzikos mokykla

7. Dovilė Kešiauskaitė, Ukmergės muzikos mokykla

8. Ieva Kirilauskaitė, Utenos muzikos mokykla

9. Anastasija Labanova, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

10. Martynas Matijošaitis, Alytaus muzikos mokykla

11. Gabrielius Naruševičius, Kėdainių muzikos mokykla

12. Karolina Papreckytė, Raseinių meno mokykla

13. Brigita Pažerauskaitė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

14. Justina Šalkauskaitė, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

15. Marija Šešelgytė, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

16. Mindaugas Valuckas, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

17. Žygimantas Vosylius, Marijampolės muzikos mokykla

18. Rūta Urbanavičiūtė, Marijampolės muzikos mokykla

19. Emilija Užpalytė, Plungės M. Oginskio meno mokykla

 

C GRUPĖ

1. Raminta Bautronytė, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

2. Robertas Grod, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

3. Justas Kulikauskas, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

4. Lija Šestel, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla