KONKURSAS
TVARKARAŠTIS
2016 m. VERT. KOMISIJA
2008
2004
2002
2000
1997
ANKSTESNI KONKURSAI
2010
2006

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos salė

Respublikinio B. Dvariono konkurso dalyviai 2008 m.

Profesinio rengimo kategorija/ Stygininkai

(abėcėlės tvarka)

 

A GRUPĖ

1. Vidmantas Saulius Aleksiūnas, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

2. Kamila Boris, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

3. Danielė Brekytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

4. Monika Čepytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

5. Justina-Maria Dorupaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

6. Erika Ieva Eriksonaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

7. Milda Kraujutaitytė, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija

8. Elvyra Kvecytė, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija

9. Elena Mantvilė Kirdaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

10. Rūta Mažolytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

11. Aistė Silvija Malikėnaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

12. Laura Staponkutė, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija

13. Rugilė Šilalytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

14. Augustina Vizbaraitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

 

B GRUPĖ

1. Justas Mantvydas Aleksiūnas, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

2. Rakelė Chijenaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

3. Ieva Daugirdaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

4. Vakarė Daukšaitė, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija

5. Julija Ivanovaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

6. Brigita Jakonytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

7. Arnas Kmieliauskas, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

8. Gaudas-Paulius Krištaponis, Kauno J. Gruodžio konservatorija

9. Konrad Levicki, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

10. Daina Mateikaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

11. Deimena Petkauskaitė, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija

12. Bernardas Petrauskas, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

13. Ugnė Petrauskaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

14. Gediminas Plėšnys, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

15. Minadora Šernaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

16. Milda Vaičiulytė, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija

17. Augustė Vinogradnaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

 

C GRUPĖ

1. Justina Auškelytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

2. Gunda Baranauskaitė, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija

3. Dmitrija Berezin, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

4. Aistė Birvydaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

5. Vilius Daškevičius, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

6. Monika Didžiulytė, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija

7. Lina Marija Domarkaitė, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija

8. Indrė Dromantaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

9. Ieva Marija Eidukonytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

10. Algirdas Galdikas, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

11. Austėja Juškaitytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

12. Rašel Avital Kac, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

13. Lina Kijauskaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

14. Lora Kmieliauskaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

15. Katažyna Narkevič, Lietuvos muzikos ir teatro akademija

16. Fabian Petraitis, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

17. Kristina Rimkevičiūtė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

18. Dalia Simaškaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

19. Ieva Sruogytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

20. Simona Steckytė, Klaipėdos St. Šimkaus konservatorija

21. Ugnė Tiškutė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

22. Ernesta Vanagaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

23. Eglė Urbonavičiūtė, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija

24. Giedrė Žarėnaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla