KONKURSAS
TVARKARAŠTIS
2016 m. VERT. KOMISIJA
2008
2004
2002
2000
1997
ANKSTESNI KONKURSAI
2010
2006

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos salė

Respublikinio B. Dvariono konkurso dalyviai 2008 m.

Saviraiškos ugdymo kategorija/ Pianistai

(abėcėlės tvarka)

 

A GRUPĖ

1. Eglė Ališauskaitė, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla

2. Ani Albertyan, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla

3. Petra Ambrozaitytė, Šilutės vaikų meno mokykla

4. Milda Ambrožaitė, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla

5. Urtė Andriušaitytė, Radviliškio muzikos mokykla

6. Marius Barauskis, Mažeikių muzikos mokykla

7. Greta Bartuškaitė, Marijampolės muzikos mokykla

8. Viktorija Bielko, Šiaulių konservatorijos papildomo ugdymo skyrius

9. Augustas Bliujus, Varėnos muzikos mokykla

10. Ramūnas Bulota, Šakių meno mokykla

11. Aelita Butkutė, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla

12. Simona Cimbalistaitė, Anykščių muzikos mokykla

13. Klaudija Daujotaitė, Kuršėnų meno mokykla

14. Urtė-Marija Debeikytė, Kauno M. Petrausko muzikos mokykla

15. Dominykas Dulkys, Šilutės vaikų meno mokykla

16. Ieva Gezevičiūtė, Jonavos meno mokykla

17. Gabija Gudžiūnaitė, Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos vaikų studija

18. Kliment Jeremčiuk, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla

19. Smiltė Jonušaitė, Telšių muzikos mokykla

20. Beata Juodvalkytė, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

21. Giedrė Juodzevičiūtė, Marijampolės muzikos mokykla

22. Skaistė Kašėtaitė, Šilutės vaikų meno mokykla

23. Ugnė Kaušiūtė, Panevėžio V. Mikalausko menų mokykla

24. Konstancija Kerbedytė, Panevėžio V. Mikalausko menų mokykla

25. Gabrielė Kėvišaitė, Kėdainių muzikos mokykla

26. Jolanta Klenovska, Naujosios Vilnios muzikos mokykla

27. Gabrielė Kondrotaitė, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla

28. Arnas Konošovas, Zarasų meno mokykla

29. Laura Krivickaitė, Pasvalio muzikos mokykla

30. Miglė Krivickaitė, Pasvalio muzikos mokykla

31. Taisia Kuščenko, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla

32. Emilija Kuzinaitė, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla

33. Silvia Leonzio, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla

34. Ieva Lingytė, Rietavo meno mokykla

35. Dominyka Malinauskaitė, Šiaulių konservatorijos papildomo ugdymo skyrius

36. Medeinė Mickevičiūtė, Šiaulių konservatorijos papildomo ugdymo skyrius

37. Gerda Mikalauskaitė, Alytaus muzikos mokykla

38. Toma Mincytė, Panevėžio V. Mikalausko menų mokykla

39. Monika Nepaitė, Ignalinos muzikos mokykla

40. Vytautas Norvaiša, Joniškio meno mokykla

41. Gabija Norvaišaitė, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla

42. David Petrosian, Šalčininkų S. Moniuškos menų mokykla

43. Salomėja Petručionytė, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

44. Goda Polikaitytė, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

45. Austė Railaitė, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla

46. Adomas Sabulis, Klaipėdos J. Karoso muzikos mokykla

47. Viktoras Saidys, Elektrėnų meno mokykla

48. Kipras Sasnauskas, Telšių muzikos mokykla

49. Viktorija Skrickaitė, Panevėžio V. Mikalausko menų mokykla

50. Paulina Skučaitė, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla

51. Lukrecija Stonkutė, Mažeikių muzikos mokykla

52. Gerda Survilaitė, Panevėžio V. Mikalausko menų mokykla

53. Gabrielė Sutkutė, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla

54. Simas Šakenis, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

55. Jonas Šopa, Mažeikių muzikos mokykla

56. Svetlana Tkach, Visagino Č. Sasnausko muzikos mokykla

57. Kornelija Tunaitytė, Šilutės vaikų meno mokykla

58. Gretė Ubartaitė, Priekulės vaikų muzikos mokykla

59. Liepa Užusenytė, Pagirių muzikos mokykla.

60. Mangirdas Vedeckas, Radviliškio muzikos mokykla

61. Deimantas Zinkevičius, Varėnos muzikos mokykla

62. Lina Žutautaitė, Kretingos meno mokykla

 

B GRUPĖ

1. Antanas Baranauskas, Kupiškio muzikos mokykla

2. Viktorija Borisenko, Kauno M. Petrausko muzikos mokykla

3. Justas Čeponis, Ignalinos muzikos mokykla

4. Akvilė Čerkauskaitė, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla

5. Monika Drakšaitė, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla

6. Ąžuolas Dvarionas, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla

7. Salomėja Galdikaitė, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla

8. Jonas Gegužis, Marijampolės muzikos mokykla

9. Simona Indrišiūnaitė, Joniškio meno mokykla

10. Kornelijus Jaroševičius, Elektrėnų meno mokykla

11. Julius Kigas, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla

12. Aleksandr Leščionok, Visagino Č. Sasnausko muzikos mokykla

13. Karolina Misevičiūtė, Panevėžio V. Mikalausko menų mokykla

14. Rūta Misiūnaitė, Elektrėnų meno mokykla

15. Marija Miškinytė, Telšių muzikos mokykla

16. Emilija Mikalauskaitė, Vilniaus B. Jonušo muzikos mokykla

17. Agnė Mozuraitė, Kauno rajono Garliavos meno mokykla

18. Michail Skalskis, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

19. Morta Stasikėlytė, Plungės M. Oginskio meno mokykla

20. Deividas Skeivelas, Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykla

21. Greta Urvelytė, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

22. Gintarė Vaičaitytė, Šakių meno mokykla

23. Diana Zalevskaja, Visagino Česlovo Sasnausko muzikos mokykla

24. Kamilė Zaveckaitė, Vilkaviškio vyskupijos KKC meno mokykla

25. Alvyda Zdanevičiūtė, Alytaus muzikos mokykla

26. Anastasija Žuravel, Visagino Č. Sasnausko muzikos mokykla

 

C GRUPĖ

1. Oksana Karataj, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

2. Justina Kirdeikytė, Utenos muzikos mokykla

3. Viktorija Voversytė, Kupiškio muzikos mokykla