KONKURSAS
TVARKARAŠTIS
2016 m. VERT. KOMISIJA
2008
2004
2002
2000
1997
ANKSTESNI KONKURSAI
2010
2006

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos salė

Respublikinio B. Dvariono konkurso dalyviai 2008 m.

Profesinio ugdymo kategorija/ Pianistai

(abėcėlės tvarka)

 

A GRUPĖ

1. Amelija Būrytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

2. Karolis Daškevičius, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

3. Ona Gražinytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

4. Ugnė Kavaliauskaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

5. Laura Jaraminaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

 

B GRUPĖ

1. Kristina Annamuchamedova, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

2. Aretas Botyrius, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

3. Monika Daržinkevičiūtė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

4. Donata Januševičiūtė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

5. Aušrinė Garsonaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

6. Kotryna Krupauskaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

7. Sergej Liachnovič, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija

8. Stefanija Nosovaitė, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija

9. Agata Palinska, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

10. Viktorija Ševelkaitytė, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija

11. Agota Tamelytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

12. Donata Vaitkutė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

 

C GRUPĖ

1. Jurga Budrevičiūtė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

2. Morta Finkelšteinaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

3. Gintautė Gataveckaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

4. Rugilė Jautakaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

5. Paulius Matuzas, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

6. Kristina Michalkevič, Klaipėdos St. Šimkaus konservatorija

7. Ugnius Pauliukonis, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

8. Dana Podriabinkina, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

9. Gaivilė Simaitytė, Klaipėdos St. Šimkaus konservatorija

10. Emilija Rožukaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

11. Birutė Stundžiaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

12. Gryta Tatorytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla