TVARKARAŠČIAI
VERTINIMO KOMISIJA
DALYVIAI
NATOS IR ĮRAŠAI
ANKSTESNI KONKURSAI

X tarptautinis

Balio Dvariono

jaunųjų pianistų

ir smuikininkų

konkursas

balandžio 23-30 April

2016

 

Prizinis fondas 26 000 EUR Prize fund

Registracija iki / Deadline

sausio 31 January

2012 m. konkurso rezultatai

 

GRAND PRIX

 

Pianistai                                                                      Smuikininkai

 

Yukine Kuroki (Japonija) - “B” amžiaus grupė                    Daņiils Bulajevs (Latvija) - “A” amžiaus grupė

                                                                                                  Yoo Jin Hong (P. Korėja) - “B” amžiaus grupė

                                                                                                  Rūta Mažolytė (Lietuva) - “C” amžiaus grupė

 

LAUREATAI

 

“A” amžiaus grupė

Pianistai                                                                    Smuikininkai

 

Elžbieta Liepa Dvarionaitė (Lietuva)                                  Mariam Obolashvili (Gruzija)

Sandro Nebieridze (Gruzija)                                                Ugnė Liepa Žuklytė (Lietuva)

Marie Sophie Decker-Hauzel (Vokietija)

 

“B” amžiaus grupė

Pianistai                                                                    Smuikininkai

 

Iļja Domņins (Latvija)

Anastasia Sokolova (Rusija)

 

“C” amžiaus grupė

Pianistai                                                                    Smuikininkai

 

Misora Ozaki (Japonija)                                                        Han Eun Joo (Pietų Korėja)

Gustav Krogh Hansen Piekut (Danija)                               Elisabeth Saglas Gebhardt (Vokietija)

Donata Vaitkutė (Lietuva)

 

 

SPECIALIEJI PRIZAI

 

Pianistai                                                                    Smuikininkai

Guoda Valackaitė (2003-12-11, Lietuva)                     Daņiils Bulajevs (2004-04-16, Latvija)

Jauniausia 2-o turo dalyvė                                                               Jauniausias 2-o turo dalyvis

 

Iļja Domņins (Latvija)                                                     Rūta Mažolytė (Lietuva)

už Balio Dvariono kūrinio atlikimą                                               už Balio Dvariono kūrinio atlikimą

 

Simas Šakenis ( Lietuva)                                               Paulina Jankovskytė (Lietuva)

už geriausią šiuolaikinio lietuvių kompozitoriaus                   už geriausią šiuolaikinio lietuvių kompozitoriaus

kūrinio atlikimą                                                                                 kūrinio atlikimą

 

Iļja Domņins (Latvija)                                                    Daņiils Bulajevs (Latvija)

už muzikinę perspektyvą                                                                už muzikinę perspektyvą

 

Dorotė Vdovinskytė (Lietuva)                                      Ugnė Liepa Žuklytė (Lietuva)

už kūrybingą šiuolaikinės muzikos atlikimą                            už kūrybingą šiuolaikinės muzikos atlikimą