VII TARPTAUTINIO STASIO VAINIŪNO PIANISTŲ IR KAMERINIŲ ANSAMBLIŲ KONKURSO DALYVIAI

PIANISTŲ SOLO KATEGORIJA

 

1.Julija Sadaunykaitė (Lietuva)

2.Ugnė Peištaraitė (Lietuva)

3.Akvilė Šileikaitė (Lietuva)

4.Igor Sediuk (Ukraina)

5.Jurga Budrevičiūtė (Lietuva)

6.Gabrielė Lelytė (Lietuva)

7.Zhibek Kozhakhmetova Kazachstanas)

8.Jolanta Kundrotaitė (Lietuva)

9.Austėja Valušytė (Lietuva)

10.Robertas Lozinskis (Lietuva)

11.Birutė Stundžiaitė (Lietuva)

12.Pavlo Lysyi (Ukraina)

13.Petr Chistov (Lietuva)

14.Svetoslav Korolev (Danija)

15.Emilija Žukauskaitė (Lietuva)

16.Neringa Valuntonytė (Lietuva)

17.Aleksandra Dolgova (Rusija)

18.Alvyda Zdanevičiūtė (Lietuva)

19.Lina Stankevičiūtė (Lietuva)

20.Ayane Matsuura (Japonija)

21.Ugnius Pauliukonis (Lietuva/Jungtinė Karalystė)

22.Ksenia Ozerova (Rusija)

23.Mykolas Bazaras (Lietuva)

24.Dmytro Pivnenko (Ukraina)

25.Paulius Matuzas (Lietuva)

26.Inga Bogdanovičiūtė (Lietuva)

27.Mariin Gill (Estija)

28.Diana Kislovskaja (Lietuva)

29.Gabrielė Bekerytė (Lietuva)

30.Paulius Pancekauskas (Lietuva)

31.Danilo Mascetti (Italija)

32.Janne Oksanen (Suomija)

33.Jurgis Aleknavičius (Lietuva)

34.Justas Čeponis (Lietuva)

35.Askar Kulsharipov (Kazachstanas)

36.Thibault Lebrun (Prancūzija)

37.Anastasia Milovanova (Rusija)

38.Mindaugas Neverovas (Lietuva)

39. Marija Truhanova (Latvija)

 

II turas

 

6. Gabrielė Lelytė (Lietuva)

7. Zhibek Kozhakhmetova (Kazachstanas)

10. Robertas Lozinskis (Lietuva)

11. Birutė Stundžiaitė (Lietuva)

16. Neringa Valuntonytė (Lietuva)

17. Aleksandra Dolgova (Rusija)

20. Ayane Matsuura (Japonija)

21. Ugnius Pauliukonis (Lietuva/Jungtinė Karalystė)

24. Dmytro Pivnenko (Ukraina)

25. Paulius Matuzas (Lietuva)

27. Mariin Gill (Estija)

29. Gabrielė Bekerytė (Lietuva)

30. Paulius Pancekauskas (Lietuva)

31. Danilo Mascetti (Italija)

32. Janne Oksanen (Suomija)

33. Jurgis Aleknavičius (Lietuva)

34. Justas Čeponis (Lietuva)

35. Askar Kulsharipov (Kazachstanas)

36. Thibault Lebrun (Prancūzija)

37. Anastasia Milovanova (Rusija)

 

FINALAS

 

7. Zhibek Kozhakhmetova (Kazachstanas)

20. Ayane Matsuura (Japonija)

33. Jurgis Aleknavičius (Lietuva)

34. Justas Čeponis (Lietuva)

36. Thibault Lebrun (Prancūzija)

37. Anastasia Milovanova (Rusija)