VII tarptautinis Stasio Vainiūno pianistų konkursas

 2014

II vieta
Thibault Lebrun
(Prancūzija)
II vieta
Justas Čeponis
(Lietuva)
III vieta
Ayane Matsuura
(Japonija)
III vieta
Zhibek Kozhakhmetova (Kazachstanas)
Diplomantas
Jurgis Aleknavičius
(Lietuva)
Diplomantė
Anastasia Milovanova
(Rusija)

Pastaba: I vieta nebuvo paskirta

 

Specialieji prizai:

Specialusis prizas už geriausią S. Vainiūno kūrinių atlikimą - Zhibek Kozhakhmetova (Kazachstanas)

Specialus prizas už geriausią romantinių ir impresionistinių kūrinių atlikimą - Thibault Lebrun (Prancūzija)

VI tarptautinis Stasio Vainiūno pianistų konkursas

 2010

I vieta - Motiejus Bazaras (Lietuva)
II vieta - Elizaveta Samsonova (Rusija)
III vieta - Paulius Rudokas
(Lietuva)
IV vieta - Anna Odincova (Rusija)
Diplomantai - Jurgis Aleknavičius,
(Lietuva), Rokas Valuntonis (Lietuva)

 

V tarptautinis Stasio Vainiūno pianistų konkursas

2006
 

I vieta - nepaskirta
II
vieta - Tarin Supprakorn (Tailandas), Julija Arkhangelskaya (Baltarusija)

III vieta - Veronika Kopjova (Lietuva)
IV vieta - Adrija Everse (Latvija)

 

IV tarptautinis Stasio Vainiūno pianistų konkursas

2001
 

I vieta– Martyna Jatkauskaitė (Lietuva)
II vieta – Joo Jeon Hyeun (Korėja)
III
vieta – Darius Mažintas (Lietuva)
IV vieta – Olga Jegunova (Latvija)
Diplomantai  – Liene Kalnciema (Latvija) ir Viktoras Paukštelis
(Lietuva)


III tarptautinis Stasio Vainiūno pianistų konkursas

1998
 

I vieta – Age Juurikas (Estonia)
II
vieta – Olga Prjadko (Latvia)
III
vieta – Aidas Puodžiukas (Lietuva)
Diplomantai – Agnė Lipniagovaitė (Lietuva) ir Rūta Stadalnykaitė (Lietuva)


II tarptautinis Stasio Vainiūno pianistų konkursas

1996
 

I vieta – Andrej Cygičo (Ukraina) ir Kasparas Uinskas (Lietuva)
II vieta – Vitalij Stachijevič (Baltarusija)
III
vieta – Aidas Puodžiukas(Lietuva)
Diplomantai  – Gabrielė Gylytė (Lietuva), Jurgita Jauniškytė (Lietuva),
Vytis Šakūras
(Lietuva)


I tarptautinis Stasio Vainiūno pianistų konkursas

1993
 

I vieta – Andrius Žlabys (Lietuva)
II vieta – Gabrielius Alekna (Lietuva), Vadimas Chaimovičius (Lietuva), Christian Meinel (Vokietija)
III
vieta – Indrė Petrauskaitė (Lietuva)
Diplomantė – Vaiva Eidukaitytė (Lietuva)