VII tarptautinis Stasio Vainiūno pianistų ir kamerinių ansamblių konkursas

2014

Kamerinių ansamblių kategorija

I vieta
Fortepijoninis trio Delta
(Nyderlandai-Austrija)
 
Vera Kooper – fortepijonas /
Gerard Spronk – smuikas /
Irene Enzlin - violončelė
 
II vieta
Fortepijoninis trio Karmeliet
(Šveicarija)
 
Jeong Heum-Yeon –  / fortepijonas
Nicolas Alvarez – smuikas /
Zéphyrin Rey-Bellet - violončelė
III vieta
Duetas Presto
(Lietuva)
 
Žydrė Ovsiukaitė – smuikas /
Martyna Kloniūnaitė - fortepijonas
III vieta
Duetas Sonoro
(Ukraina)
 
Andrii Pavlov – smuikas /
Valeriia Shulga - fortepijonas
Diplomantai
Duetas (Lietuva)
 
Kostas Tumosa – smuikas /
Paulius Rudokas - fortepijonas
Diplomantai
Fortepijoninis kvintetas Giocondo
(Lenkija)
 
Krzysztof Stanienda – fortepijonas /
Roksana Kwaśnikowska – smuikas /
Magdalena Lech – smuikas /
Maria Stanienda – altas /
Michał Zieliński - violončelė
Diplomantai
Fortepijoninis trio Gaspar
(Lenkija)
 
Aleksandra Salej - fortepijonas /
Karolina Nowotczyńska – smuikas /
Karol Sokołowski – violončelė

Specialieji prizai:

 

Specialus prizas už geriausią S. Vainiūno kūrinio atlikimą - Duo Presto, Lietuva (Žydrė Ovsiukaitė – smuikas / Martyna Kloniūnaitė - fortepijonas)

 

Specialus prizas už geriausią XX amžiaus kūrinio interpretaciją - Piano Trio Delta, Nyderlandai-Austrija (Vera Kooper – fortepijonas / Gerard Spronk – smuikas / Irene Enzlin - violončelė)

 

Specialus Eduardo Balsio fondo prizas už geriausią klasikinio kūrinio interpretaciją - Duo Sonoro, Ukraina (Andrii Pavlov – smuikas / Valeriia Shulga - fortepijonas)

 


 

VI tarptautinis Stasio Vainiūno pianistų ir kamerinių ansamblių konkursas

2010

Kamerinių ansamblių kategorija


I vieta - nepaskirta


II  vieta – Fortepijoninis kvintetas, Lietuva

Rima Chačaturian - fortepijonas /

Ramunė Grakauskaitė - I smuikas /

Justina Plauškaitė - II smuikas /

Aistė Mikalauskaitė - altas /

Rokas Vaitkevičius - violončelė

 

Fortepijoninis kvintetas Robert, Rusija

Ilya Kondratyev - fortepijonas /

Maryana Osipova - I smuikas /

Dmitriy Khakhalin - II smuikas /

Aleksandra Telmanova - altas / 

Ilya Pashintsev - violončelė

III vieta – Fortepijoninis trio, Lietuva-Japonija

Kyoko Okushiba - fortepijonas /

Dalia Dėdinskaitė - smuikas /

Gleb Pyšniak - violončelė

 


 

V tarptautinis Stasio Vainiūno pianistų ir kamerinių ansamblių konkursas

2006

Kamerinių ansamblių kategorija


I vieta – Fortepijoninis trio FortVio, Lietuva

Indrė Baikštytė - fortepijonas /

Ingrida Rupaitė - smuikas /

Povilas Jacunskas - violončelė

II vieta – Fortepijoninis trio,
Lietuva

Eglė Kirkaitė - fortepijonas /

Rusnė Mendeikaitė - smuikas /

Mykolas Rutkauskas - violončelė

III vieta – Fortepijoninis kvartetas Ippolitov-Ivanov, Rusija

Irina Grayfer - fortepijonas /

Ana Šatalova - smuikas /

Olga Kogan - altas /

Sergej Ananich - violončelė

Diplomantai – Fortepijoninis kvintetas, Lietuva

Ieva Žemaitytė - fortepijonas /

Jurgita Žiūraitė - I smuikas /

Ieva Mikaitė - II smuikas /

Asta Jankauskaitė - altas /

Agilė Storyk - violončelė

Diplomantai – Fortepijoninis kvintetas, Latvija

Endijs Renemanis  - fortepijonas /

Darja Smirnova - I smuikas /

Baiba Bieza - II smuikas /

Darija Kozlitina - altas /

Ieva Purina - violončelė