VII TARPTAUTINIO STASIO VAINIŪNO PIANISTŲ IR KAMERINIŲ ANSAMBLIŲ KONKURSO DALYVIAI

KAMERINIŲ ANSAMBLIŲ KATEGORIJA

 

I turas

 

1.Duetas Moroz-Shishkov, Baltarusija
Artiom Shishkov (smuikas)
Dasha Moroz (fortepijonas)
2.Duetas Moltobella, Rusija
Marietta Abramyants (smuikas)
Gayane Mnatsakanyan (fortepijonas)
3.Duetas Punkt, Pietų Korėja
Subin Hwang (smuikas)
Kim Bo Kyung (fortepijonas)
4.Duetas, Rusija
Alla Ostrovskaya (smuikas)
Irina Usova (fortepijonas)
5.Fortepijoninis trio Delta, Nyderlandai-Austrija
Vera Kooper (fortepijonas)
Gerard Spronk (smuikas)
Irene Enzlin (violončelė)
6.Duetas Luceo, Ukraina
Orest Smovzh (smuikas)
Dmytro Choni (fortepijonas)
7.Fortepijoninis trio, Russia
Olesia Morozova (fortepijonas)
Ian Tomilov (smuikas)
Roman Kiselev (violončelė)
8.Duetas, Lietuva
Kostas Tumosa (smuikas)
Paulius Rudokas (fortepijonas)
9.Duetas, Ukraina
Olga Sydorenko (smuikas)
Oleg Kopeliuk (fortepijonas)
10.Duetas Bohemia Artemis, Čekijos Respublika
Markéta Janoušková (smuikas)
Andrea Vavrušová (fortepijonas)
11.Duetas, Latvija
Madara Jauģiete (smuikas)
Ilze Jaunzeme (fortepijonas)
12.Duetas Teza, Pietų Korėja-Rusija
Nikolay Grabovskiy (smuikas)
Minyoung Moon (fortepijonas)
13.Duetas Presto, Lietuva
Žydrė Ovsiukaitė ( smuikas)
Martyna Kloniūnaitė (fortepijonas)
14.Duetas, Rusija
Daria Petrova (smuikas)
Mariia Ishchenko (fortepijonas)
15.Fortepijoninis kvintetas Giocondo, Lenkija
Krzysztof Stanienda (fortepijonas)
Roksana Kwaśnikowska (smuikas)
Magdalena Lech (smuikas)
Maria Stanienda (altas)
Michał Zieliński (violončelė)
16.Duetas Kromatikus, Vengrija
Miranda Liu (violin)
Riho Noma (piano)
17.Fortepijoninis trio Karmeliet, Šveicarija
Jeong Heum-Yeon (fortepijonas)
Nicolas Alvarez (smuikas)
Zéphyrin Rey-Bellet (violončelė)
18.Duetas Artmar, Ukraina
Artem Dzeganovskyi (smuikas)
Maryna Bieliakova (fortepijonas)
19.Fortepijoninis trio Gaspar, Lenkija
Aleksandra Salej (fortepijonas)
Karolina Nowotczyńska (smuikas)
Karol Sokołowski (violončelė)
20. Duetas Bion, Lenkija
Adam Bruderek (smuikas)
Yao Yue (fortepijonas)
21.Duetas Sonoro, Ukraina
Andrii Pavlov (smuikas)
Valeriia Shulga (fortepijonas)

 

FINALAS

3.Duetas Punkt, Pietų Korėja
Subin Hwang (smuikas)
Kim Bo Kyung (fortepijonas)

5.Fortepijoninis trio Delta, Nyderlandai-Austrija
Vera Kooper (fortepijonas)
Gerard Spronk (smuikas)
Irene Enzlin (violončelė)

8.Duetas, Lietuva
Kostas Tumosa (smuikas)
Paulius Rudokas (fortepijonas)

13.Duetas Presto, Lietuva
Žydrė Ovsiukaitė ( smuikas)
Martyna Kloniūnaitė (fortepijonas)

15.Fortepijoninis kvintetas Giocondo, Lenkija
Krzysztof Stanienda (fortepijonas)
Roksana Kwaśnikowska (smuikas)
Magdalena Lech (smuikas)
Maria Stanienda (altas)
Michał Zieliński (violončelė)

17.Fortepijoninis trio Karmeliet, Šveicarija
Jeong Heum-Yeon (fortepijonas)
Nicolas Alvarez (smuikas)
Zéphyrin Rey-Bellet (violončelė)

19.Fortepijoninis trio Gaspar, Lenkija
Aleksandra Salej (fortepijonas)
Karolina Nowotczyńska (smuikas)
Karol Sokołowski (violončelė)

21.Duetas Sonoro, Ukraina
Andrii Pavlov (smuikas)
Valeriia Shulga (fortepijonas)