2016 m. konkurso rezultatai

 

PIANISTŲ

 

A grupė

GRAND PRIX

 

Anastasiia Kliuchereva, Rusija

 

LAUREATAI

 

Milda Marija Kiškūnaitė, Lietuva

Martyna Valeikaitė, Lietuva

 

DIPLOMANTAI

 

Pijus Pirogovas, Lietuva – taip pat apdovanotas spec. prizu jauniausiam II turo dalyviui (2008-09-11)

Anastasiya Shimchak, Baltarusija 

Marija Kaleničenko, Lietuva

Julija Rockina, Lietuva

Saulė Norvaišaitė, Lietuva 

 

B grupė

GRAND PRIX

 

Kasparas Mikužis, Lietuva

 

LAUREATAI

 

Yumeka Nakagawa, Japonija 

Milda Daunoraitė, Lietuva 

 

DIPLOMANTAI

 

Anastasia Barabanova, Rusija

Simonas Miknius, Lietuva

Viktar Stsefanenka, Baltarusija 

Alyssa Kok, Singapūras

Lisa Zhu, Vokietija

Gabrielė Agilė Bajoraitė, Lietuva

Giorgi Grdzelidze, Gruzija

 

SPECIALŪS PRIZAI 

 

Alyssa Kok, Singapūras – Spec. prizas už muzikinę perspektyvą

Gabrielė Agilė Bajoraitė, Lietuva – Spec. prizas už geriausią lietuvių šiuolaikinio kompozitoriaus kūrinio atlikimą

 

C grupė

GRAND PRIX

 

Yukine Kuroki, Japonija

 

LAUREATAI

Yuna Nakagawa, Japonija

Can Cakmur, Turkija 

 

DIPLOMANTAI

 

Simas Šakenis, Lietuva

Evita Lohu, Estija

Sixuan Zhang, Kinija

Geoffroy Chapelle, Belgija

 

SPECIALIŪS PRIZAI

 

Yuna Nakagawa, Japonija – spec. Weimaro meistriškumo kursų prizas

Yukine Kuroki, Japonija – EMCY prizas, PIANALE muzikos akademijos prizas, spec. prizas už geriausią B. Dvariono kūrinio atlikimą 

Can Cakmur, Turkija – prizai už geriausią romantinio kūrinio atlikimą bei geriausią klasicizmo epochos kūrinio atlikimą

Geoffroy Chapelle, Belgija, prizas už geriausią šiuolaikinio kūrinio atlikimą

 

 

SMUIKININKŲ

 

A grupė

GRAND PRIX – nepaskirtas

 

LAUREATAI

 

Daniil Polikarpov, Rusija 

Vadim Perih, Ukraina 

Nazar Shutko, Ukraina 

 

DIPLOMANTAI

 

Amina Akhmetzhanova, Kazachstanas – taip pat apdovanota prizu jauniausiai II turo dalyvei  (2007-12-23) 

Maria Kun, Rusija 

Jacob Shapiro, Baltarusija 

Liepa Jurgutavičiūtė, Lietuva 

Filip Chetwynd, Lenkija 

Agnė Gečaitė, Lietuva 

Annissa Gybel, Danija 

Paulina Banaitytė, Lietuva  

Andrij Heker, Ukraina

Pijus Česaitis, Lietuva 

 

B grupė

 

GRAND PRIX

 

Jingzhi Zhang, China

 

LAUREATAI

 

Yanis Grisó, Liuksemburgas 

Klára Erdingerová, Čekija

 

DIPLOMANTAI

 

Aliaksandra Arbuzava, Baltarusija

Ugnė Katinskaitė, Lietuva 

Ugnė Liepa Žuklytė, Lietuva

Georgii Moroz, Ukraina 

Iskandarzhon Akhmedov, Rusija 

Lina Juknevičiūtė, Lietuva 

Jaime Maceira Naya, Ispanija 

Paulina Jankovskytė, Lietuva  

 

SPECIALŪS PRIZAI

 

Jingzhi Zhang, Kinija – spec. prizas už geriausią B. Dvariono kūrinio atlikimą 

Paulina Jankovskytė, Lietuva – spec. prizas už geriausią lietuvių šiuolaikinio kompozitoriaus kūrinio atlikimą

Jaime Maceira Naya, Ispanija – spec. prizas už geriausią virtuozinio kūrinio atlikimą 

Lina Juknevičiūtė, Lietuva – spec. prizas už geriausią lietuvių šiuolaikinio kompozitoriaus kūrinio atlikimą 

Klára Erdingerová, Čekija – spec. prizas už geriausią klasicizmo epochos kūrinio atlikimą

 

C grupė

 

GRAND PRIX

 

Eszter Kökény, Vengrija 

 

LAUREATAI

 

Gennaro Cardaropoli, Italija

Miranda Liu, JAV

 

DIPLOMANTAI

 

Snezhana Pashchenko, Rusija

Chao Min Tiffany Tan, Lenkija

Andrejs Jegorovs, Latvija

Bartosz Skibiński, Lenkija

Daria Ushakova, Rusija

Rujin Min, Kinija

Magdalena Skwierczyńska, Lenkija

 

SPECIALŪS PRIZAI

 

Gennaro Cardaropoli, Italija – spec. Charkovo filharmonijos prizas

Miranda Liu, JAV – spec. publikos simpatijos prizo laimėtoja

Eszter Kökény, Vengrija – spec. Veimaro muzikos akademijos meistriškumo kursų prizas, spec. prizas už B. Dvariono koncerto atlikimą 

Andrejs Jegorovs, Latvija – spec. prizas už geriausią šiuolaikinio kompozitoriaus kūrinio atlikimą

Bartosz Skibiński, Lenkija – spec. prizas už geriausią baroko epochos kompozitoriaus kūrinio atlikimą

Daria Ushakova, Rusija – spec. prizas už geriausią romantizmo epochos kompozitoriaus kūrinio atlikimą

 

 

TVARKARAŠČIAI
VERTINIMO KOMISIJA
DALYVIAI
ANKSTESNI KONKURSAI

Tarptautinis Balio Dvariono konkursas, 2016 m.