top of page

GIVE Music a FUTURE

Projektas

Organizatoriai

Kontaktai

Atlikėjai

Kūrybinės dirbtuvės-performansas Vaikų ligoninėje

2016 m. lapkričio 4 d. 12.00 val.

 

Vaikų ligoninėje kasmet gydoma per 25 000 vaikų. Europos sąjungos programos Kūrybiška Europa finansuojamas projektas suteikia neeilinę galimybę paįvairinti šios ligoninės jaunųjų pacientų užimtumui, nešti jiems džiaugsmą ir pažindinti su muzika ir šokiu nauju kampu. Iš Didžiosios Britanijos atvykę projekto partneriai pasivadinę žaismingu „Flying Gorillas“ (Skraidančios gorilos) pavadinimu bei talentingieji ir jaunieji tarptautinių Europos konkursų muzikantai-laureatai parengs įdomią ir vaikus įtraukiančią programą. Gera nuotaika garantuota! 

© Vaikų ligoninės paramos fondas

Kūrybinės dirbtuvės-performansai Pabradės socialinės globos namuose

2016 m. lapkričio 5, 6 d. 14.30 val.

 

Pabradės miesto pakraštyje, netoli Žeimenos upės, pušynų apsuptyje yra ramybės oazė –Pabradės socialinės globos namai. Juose glaudžiasi net 178 vaikai ir jauni žmonės (nuo 4 iki 29 metų ar vyresni), kuriems nustatytas specialusis nuolatinės slaugos ar nuolatinės priežiūros (pagalbos) poreikis. Apie 90 procentų yra našlaičiai ar likę be tėvų globos. 

Europos sąjungos programos Kūrybiška Europa finansuojamas projektas suteikia progą aplankyti šiuos namus ir jų gyventojus puikiai jungtinei „Flying Gorillas“ ir talentingųjų ir jaunųjų tarptautinių Europos konkursų muzikantų-laureatų komandai. Komandos paruošta programa – nuostabus būdas perteikti muzikos, šokio grožį visai nauju kampu, įtraukti žiūrovus į neapsakomai džiaugsmingą meno kelionę, kuri dar ilgam apsigyvens visų atmintyje. O jei trumpiau – džiaugsmas ir bendrystės jausmas, naujos ir teigiamos patirtys – štai kas mūsų visų laukia :) 

© Pabradės soc. globos namai

© Valdas Kopūstas

Kūrybinės dirbtuvės-performansas Pabradės užsieniečių registravimo centre

2016 m. lapkričio 7 d. 13.30 val.

 

Pabradės užsieniečių registracijos centre (paprastai vadinamame Pabradės pabėgėlių centru) gyvena per 150 pabėgėlių. Šis centras – pirmoji į Lietuvą atkeliavusių nelegalių imigrantų stotelė, kurioje jie laukia kol paaiškės jų tolimesnis likimas. Daugiausia gyventojų – jauni ir vidutinio amžiaus žmonės, yra ir vaikų. Pagrindinis registracijos centro vadovų rūpestis – kaip suplanuoti gyventojų užimtumą, kad neliktų laiko nereikalingiems konfliktams bei muštynėms, kaip atrasti taip sparčiai besikeičiančių gyventojų bendruomenės vienijimo būdų? 

Europos sąjungos programos Kūrybiška Europa finansuojamas projektas suteikia progą surengti šio centro gyventojams neeilinę šventę, kurios metu jie ne tik galės pasiklausyti muzikos, pasižiūrėti, kaip šoka profesionalai, bet ir patys susitapantinti su atlikėjais ir sudalyvauti tampant performanso dalimi, įsidrąsinant išmokti naujų dalykų bei patirti neapsakomą atlikimo džiaugsmą. „Flying Gorillas“ ir talentingųjų ir jaunųjų tarptautinių Europos konkursų muzikantų-laureatų komanda nuoširdžiai laukia šio prasmingo susitikimo!

bottom of page