top of page

GIVE Music a FUTURE

Atgal

Organizatoriai

Kontaktai

Atlikėjai

Muzikos ateitis – jaunieji Tarptautinio Balio Dvariono konkurso laureatai ir vertinimo komisija, 2016 m.

PROJEKTAS

 

„GIVE MUSIC A FUTURE“

 

Ko tikitės iš klasikinės muzikos konkurso jaunimui?

 

Didelės minios jaunų ir senyvų muzikos fanų linksmame renginyje? Muzikos festivalio, kuriame taip pat galite susipažinti su kitomis meno formomis? Norite susipažinti su ypatingais, talentingais bei kalbiais jaunais atlikėjais? Susidomėtumėte pabėgėlių, vaikų ir šeimų renginiais?

 

Ne! Ne? Taip! „GIVE MUSIC A FUTURE“ („Suteik muzikai ateitį“) yra bendradarbiavimo projektas, kurį iš dalies finansuoja Europos sąjungos kultūros programa „Kūrybiška Europa“. Projekte dalyvauja 8 partneriai iš 7 skirtingų šalių: Didžiosios Britanijos, Nyderlandų, Turkijos, Lietuvos, Ispanijos, Liuksemburgo ir Vokietijos. „GIVE MUSIC A FUTURE“ pasirodymais garsins jaunus Europos atlikėjus septyniose šalyse, suteikiant jiems neeilinių bendravimo su skirtingomis auditorijomis visoje Europoje įgūdžių. Jie paliks koncertines sales ir pasiims muziką į vietas kur tu ir aš susitinkame. „GIVE MUSIC A FUTURE“ pavers jaunimo muzikos konkursus į patrauklią meno patirtį.

 

„GIVE MUSIC A FUTURE“ siūlo veiklų įvairovę: tarptautinės auditorijos plėtros dirbtuvės, interaktyvūs performansai, „reach out“ sesijos su jaunais pabėgėliais, imigrantais, keliautojų vaikais ir mažai atstovaujamomis grupėms, muzikinis teatras šeimoms, online smuikininkų konkursas su viena taisykle: viskas išskyrus klasikinės muzikos repertuarą ir atlikimą, tarpdisciplininiai koncertai su profesionaliais orkestrais ir tarptautinė šiuolaikinio kūrinio premjera.

 

Visose veiklose dalyvauja jauni tik ką atrasti atlikėjai atrinkti ir apdovanoti muzikos konkursų-parterių. Visos veiklos bus sistemiškai vertinamos ir sudarys ilgalaikės projekto strategijos bazę: perkeliamas auditorijos plėtros muzikos konkursuose jaunimui gaires. 

 

Tarptautiniai projekto partneriai: Europos muzikos konkursų jaunimui sąjunga (EMCY, projekto lyderis, Vokietija), Ecole de Musique de l´Union Gran-Duc Adolphe (UGDA muzikos mokykla, Liuksemburgas), The Flying Gorillas (Didžioji Britanija), Nyderlandų smuikininkų konkursas (Nyderlandai), Natų knygynas ir Balio Dvariono labdaros ir paramos fondas (Lietuva), BT muzikos ir atlikimo meno mokykla vaikams ir jaunimui (Turkija), Juventudes Musicales de España (JM Ispanija). Christina Coker, žinoma muzikos mokslų bei auditorijų plėtros ekspertė yra „GIVE MUSIC A FUTURE“ projekto patarėja. Siekiant užtikrinti maksimalias sklaidos galimybes partneriai bendradarbiauja su viešuoju radiju ir Europos transliavimo sąjunga (European Broadcasting Union).

 

2016 m. lapkričio pradžioje įvyksianti projekto dalis rengiama Lietuvoje, šios projekto dalies rengėjai: Balio Dvariono labdaros ir paramos fondas drauge su VšĮ Natų knygynu ir ansambliu iš Didžiosios Britanijos „The Flying Gorillas“. Bus surengti 4 performansai, kurių metu aplankysime Vilniaus vaikų ligoninę, Pabradės socialinės globos namus ir Pabradės užsieniečių registracijos centrą.

bottom of page