top of page

GIVE Music a FUTURE

Projektas

Organizatoriai

Kontaktai

Atlikėjai

© Asmeninis archyvas

Justina Dvarionaitė, smuikas (Lietuva)

 

Gimė Vilniuje 2004 m. spalio 6 d. ir yra XX a. lietuvių kompozitoriaus klasiko Balio Dvariono proanūkė. Šiuo metu Justina mokosi Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos VI-oje klasėje (smuiko specialybė). Justina pirmąsias dainavimo pamokas pradėjo lankyti Vilniaus B.Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje būdama 5-erių metų ir šiandien jau yra penktokė, mokytojos Sonatos Kudžmienės klasėje.

Per pastaruosius metus Justina ne kartą koncertavo LR Prezidentūroje, Vilniaus Rotušėje bei įvairiuose muzikos mokyklos šventiniuose koncertuose, o taip pat jau yra ne vieno konkurso bei TV projekto laureatė.

© Asmeninis archyvas

Stefan Iliev, trimitas (Makedonija)
 

Stefanas susidomėjo muzika būdamas labai jaunas. Trimitu jis groja beveik 11 metų. 2005 m. ji įstojo į „Lazo Mitsev Rale“ muzikos mokyklą, kur jis studijavo su profesoriumi Zlatko Jovanovu ir Pere'u Melovu. Jis labai greit ištobulėjo ir laimėjo begalę konkursų, grojo daugelyje koncertų Makedonijoje ir svetur. Pradinėje mokykloje jis pelnė penkis apdovanojimus, tris specialiuosius prizus ir dvi antrasias vietas.

2011 m. Stefanas įstojo į vidurinę Sergejaus Michailovo muzikos mokyklą Štipe, čia jis mokėsi pas profesorių Baze Kostadinovą. Šiuo laikotarpiu jis laimėjo 11 apdovanojimų, įskaitant specialųjį prizą, tris pirmasias vietas, keturias antrasias vietas, taip pat tris pirmasias vietas kamerinio ansamblio sudėtyje. 

2015 m. Stefanas įstojo į Muzikos akademiją Skopjė, profesoriaus Vaso Risto klasę. Jis taip pat laimėjo dvi pirmasias premijas nacionaliniame ir tarptautiniame konkursuose.

Stefanas šiuo metu yra Simfoninio muzikos akademijos orkestro narys. 

© Edith Laurent Neuhauser

Iris Maaß, fleita (Austrija)

 

Iris Maaß gimė lapkričio 19 dieną, 1997 metais Vienoje. Būdama penkerių ji pradėjo mokytis muzikos ir nuo 2011 m. ji studijavo fleitą J. S. Bacho muzikos mokykloje Sonjos Korak klasėje.

Kaip solistė ir kaip kamerinio ansamblio narė Iris laimėjo keletą pirmųjų vietų nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose. Ji taip pat yra I-osios vietos ir visų turų nugalėtoja tarptautiniame fleitos konkurse „Flautiada 2015“.

Pirmąją vietą tarptautiniame Medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų konkurse 2015 m. Kroatijoje, „Amžiaus meno“ konkurse jauniems atlikėjams 2013 m., III tarptautiniame fleitos konkurse „Flautiada“ 2013 m., Tarptautiniame „Yamaha“ konkurse 2012 m.

Taip pat ji laimėjo Hanso Zwölferio prizą (trio sudėtyje) „U19“ Kamerinės muzikos konkurse, Vienoje, taip pat yra nacionalinio konkurso „Prima la Musica“, 2015, 2014, 2013, 2011, 2009, 2007, 2005 m. laimėtoja.

Iris reguliariai dalyvauja meistriškumo kursuose su profesoriais, tokiais kaip Erwinas Klambaueris, Barbara Gisler – Haase, Hansgeorgas Schmeiseris, Michelis Moraguesas, Janas Ostry, Nathalie Rozat, Walteris Aueris ir Jànosas Bàlintas.

Iris grojo su orkestrais keletame koncertų Vokietijoje, Austrijoje, Slovakijoje, Kinijoje, Italijoje ir Bulgarijoje, pasirodė solo ir kaip antroji fleitininkė.

© Valdas Kopūstas

© Flying Gorillas

„The Flying Gorillas“
 

Kompanija įkurta 1997 m. Susanos Garcíos ir Nigelo Warracko iniciatyva ir augo iš troškimo sukurti naująjį šokį lydimą gyva muzika vaikams, tokį, kuris yra įdomus ir smagus, atliekamas Europietišku stiliumi su ne europietiškų kultūrų priemaišomis. 

Nuo 1997 iki 2006 m. pagal Didžiosios Britanijos menų tarybos kelionių programą mes rengėme įvairius šou Didžiosios Britanijos teatruose, mokyklose ir neįprastose erdvėse, tokiose kaip kalėjimas, ligoninės ir kaimelių salės.

Su Britanijos taryba mes vykdėme keletą projektų Pietų Indijoje ir Šri Lankoje, kaimelio vaikų teatre Keraloje, Jaunų kurčių žmonių centre Tamil Nadu, kaimo vietovėse ir Dalit genčių zonose (seniau žinomos kaip „neliečiamieji“) su Trichur dramos mokykla Kolkatoje (Calcutta).

Nuo 2007 iki 2012 m. mes pagal Europos sąjungos kultūros programą su pasirodymais keliavome Didžiojoje Britanijoje, Rumunijoje, Italijoje, Slovėnijoje, Suomijoje, Turkijoje ir Jordanijoje.  

Nuo 2012 m. mes dirbome su vaikais, jaunimu, pagyvenusiais žmonėmis ir Keliautojais Vakarų Londone (Kensingtone, Hamersmite ir Vestminsteryje) pagal DIDŽIĄJĄ Bendruomenių siekimo programą. 

Visuose „Flying Gorillas“ šou prieš atlikimą vyksta workshop'as, kurio metu iki 30 vaikų išmoksta, įgunda ir parepetuoja įdomųjį finalą. Jie sėdi priekinėje teatro žiūrovų eilėje, o paskui persikelia į sceną, kurioje jie pasirodo drauge su profesionalais.

bottom of page