Balys Dvarionas Scherzino

Aistė Dvarionaitė-violin
Justas Dvarionas-piano

Balys Dvarionas Pezzo Elegiaco (Prie ežerėlio)

Vadim Gluzman-violin
Resedentie Orkest Den Haag conducted by
Neeme Järvi

Balys Dvarionas Violin Concerto B minor

Vadim Gluzman-violin
Resedentie Orkest Den Haag conducted by
Neeme Järvi

Balys Dvarionas Pezzo Elegiaco (Prie ežerėlio)

David Geringas-cello
Lithuanian State Symphony Orchestra conducted by
Gintaras Rinkevičius

Balys Dvarionas Theme and Variations

Selina Kuo, Bassoon
Ting Pan, Piano

Balys Dvarionas Impromtu

Eva Maria Doroszowska-piano

Balys Dvarionas Pezzo Elegiaco (Prie ežerėlio)

Aistė Dvarionaitė-violin

Lithuanian Chamber Orchestra conducted by Vytautas Lukočius

IX International Balys Dvarionas Competition. Grand Prix - Daniil Bulajev  (Latvia)

Balys Dvarionas First Snowflakes

(Pirmosios snaigės)

GlassDuo

Pijus Česaitis, Lietuva

Nazar Shutko, Ukraine

Paulina Banaitytė, Lietuva

Andrij Heker, Ukraine

Agnė Gečaitė, Lietuva

Annissa Gybel, Denmark

Vadim Perih, Ukraine

Daniil Polikarpov, Russia

Liepa Jurgutavičiūtė, Lietuva

Filip Chetwynd, Poland

Amina Akhmetzhanova, Kazakhstan

Maria Kun, Russia

Jacob Shapiro, Belarus

A grupė, smuikininkai / A Group, violinists

Saulė Norvaišaitė, Lietuva

Anastasyia Kliuchereva, Russia

Milda Marija Kiškūnaitė, Lietuva

Martyna Valeikaitė, Lietuva

Julija Rockina, Lietuva

Pijus Pirogovas, Lietuva

Anastasyia Shimchak, Belarus

Marija Kaleničenko, Lietuva

A grupė, pianistai / A Group, pianists

X tarptautinio Balio Dvariono konkurso II turo įrašai /

Recordings of the II Round of the X International Balys Dvarionas Competition

B grupė, smuikininkai / B Group, violinists

Aliaksandra Arbuzava, Belarus

Eva Ter-Sarkisova, Latvia

Ugnė Katinskaitė, Lietuva

Yanis Grisó, Luxembourg

Yekaterina Blinkova, Belarus

Klára Erdingerová, Czech Republic

Ugnė Liepa Žuklytė, Lietuva

Konstantin Besarab, Poland

Jingzhi Zhang, China

Georgii Moroz, Ukraine

Iskandarzhon Akhmedov, Russia

Lina Juknevičiūtė, Lietuva

Jaime Maceira Naya, Spain

Paulina Jankovskytė, Lietuva

Kasparas Mikužis, Lietuva

Giorgi Grdzelidze, Georgia

Milda Daunoraitė, Lietuva

Yumeka Nakagawa, Japan

Lisa Zhu, Germany

Gabrielė Agilė Bajoraitė, Lietuva

Alyssa Kok, Singapore

B grupė, pianistai / B Group, pianists

Anastasia Barabanova, Russia

Simonas Miknius, Lietuva

Viktar Stsefanenka, Belarus

Magdalena Skwierczyńska, Poland

Miranda Liu, USA

Eszter Kökény, Hungary

Rujin Min, China

Daria Ushakova, Russia

Gennaro Cardaropoli, Italy

Bartosz Skibiński, Poland

Chao Min Tiffany Tan, Poland

Andrejs Jegorovs, Latvia

Snezhana Paschenko, Russia

C grupė, smuikininkai / C Group, violinists

Geoffroy Chapelle, Belgium

Can Cakmur, Turkey

Evita Lohu, Estonia

Sixuan Zhang, China

Simas Šakenis, Lietuva

Yukine Kuroki, Japan

Yuna Nakagawa, Japan

C grupė, pianistai / C Group, pianists

X tarptautinio Balio Dvariono konkurso finalo įrašai /

Recordings of the Final of the X International Balys Dvarionas Competition