Konkurso laimėtojai vargonininkai

2015

VII tarptautinis M. K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

 

I vieta
Mona Roždestvenskytė
(Lietuva)
II vieta
Mateusz Rzewuski
 (Lenkija)
III vieta
Soyon Park
(Pietų Korėja)
Diplomas
Markus Kaufmann
(Vokietija)
Diplomas
Ioanna Solomonidou
(Graikija)
Diplomas
Rimvydas Mitkus
 (Lietuva)    

Konkurso laimėtojai vargonininkai

2011

VI tarptautinis M. K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

 

I vieta
Karolina Juodelytė 
(Lietuva)
II vieta
Łukasz Mosur
 (Lenkija)
III vieta
Jakub Pankowiak
(Lenkija)
Diplomantė
Yeonju-Sarah Kim
(Pietų Korėja)
Diplomantė
Dovilė Savickaitė 
(Lietuva)
Diplomantė
Jacinta Bicane
 (Latvija)    

2007
V tarptautinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

I vieta

Jurgita Kazakevičiūtė (Lietuva)

II vieta

Ka Young Lee (Pietų Korėja)

III vieta

Jean Luc Thellin (Belgija)

Diplomantai

Taras Baginec (Ukraina)  

Gijs Boelen (Nyderlandai) 

Jevgen Vereščiagin (Ukraina)

 

2003

IV tarptautinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

I vieta

Els Biesemans (Belgija)

II vieta

Matthias Franz Maierhofer (Austrija)

III vieta

Inese Ozola - Ozolina (Latvija)

Diplomantas

Taras Baginec (Ukraina)

1999

III tarptautinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

I vieta

Pavel Kohout (Čekijos Respublika)

II vieta

Dong-ill Shin (Korėja)

III vieta

Iveta Viluma (Latvija)

Diplomantai

Lionel Avot (Prancūzija)     

Joo-Yong Choi (Korėja)     

Dalia Šakenytė (Lietuva)

1995
II tarptautinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

I vieta

nepaskirta

II vieta

Ligita Sneibe (Latvija)

Balys Vaitkus (Lietuva)

III vieta

Tobias Frankenreiter (Vokietija)

1991
I tarptautinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

I vieta

nepaskirta

II vieta

Ligita Araja (Latvija)

III vieta

Irena Renata Budrienė (Lietuva)

Renata Marcinkutė (Lietuva)

1968
II Tarprespublikinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

I vieta

Bernardas Vasiliauskas (Lietuva)

II vieta

Jevgenija Lisicina (Latvija)

III vieta

Giedrė Lukšaitė (Lietuva)