Konkurso laimėtojai pianistai

2015

VII tarptautinis M. K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

I vieta
Robertas Lozinskis
(Lietuva)
II vieta
Daria Parkhomenko
(Rusija)
III vieta
Guillaume Durand
(Prancūzija)
III vieta
Jean Selim Abdemoula
(Šveicarija)
Diplomas
Joris Sodeika
(Lietuva)
Diplomas
Motiejus Bazaras 
(Lietuva)

Konkurso laimėtojai pianistai

2011

VI tarptautinis M. K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

I vieta
Evgeny Starodubtsev (Rusija)
II vieta
Rokas Valuntonis 
(Lietuva)
III vieta
Emil Jensen 
(Danija)
Diplomas                        Veronika Kopjova 
(Lietuva)
Diplomas
Martyna Jatkauskaitė 
(Lietuva)
Diplomas
Motiejus Bazaras 
(Lietuva)

2007

V tarptautinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

I vieta

Edvinas Minkštimas (Lietuva)
II vieta

Tatjana Titova (Rusija)

III vieta

Gintaras Januševičius (Lietuva)

Diplomantai

Marko Mustonen (Suomija)

Laima Smolskaitė (Lietuva) 

Inga Vyšniauskaitė (Lietuva)

2003
IV tarptautinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

I vieta

Sonata Alšauskaitė (Lietuva)
II vieta

Irina Zacharenkova (Estija)

III vieta

Hiroko Koseki (Japonija)

Diplomantai

Andrius Racevičius (Lietuva)

Gintaras Januševičius (Lietuva) 

Matilda Kärkkäinen (Suomija)

1999
III tarptautinis M. K. Čiurlionio pianistų ir vargoninkų konkursas

I vieta

Jan Krzysztof Broja (Lenkija)

II vieta

nepaskirta

III vieta

Inese Klotina (Latvija)

Evelina Puzaitė (Lietuva)

Indrė Petrauskaitė (Lietuva)

Diplomantai

Tuomas Nikkanen (Suomija)

Aidas Puodžiukas (Lietuva)

1995
II tarptautinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

I vieta

Guoda Gevilaitė (Lietuva)

Ivan Stepantcov (Baltarusija)

II vieta

Dror Biran (Izraelis)

Jevgenij Samoilov (Rusija)

III vieta

Gabrielius Alekna (Lietuva)

Vita Panomariovaitė (Lietuva)

1991
I tarptautinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

I vieta

Ohad Ben-ari (Izraelis)

II vieta

Irma Kliauzaitė (Lietuva)

III vieta

Aleksandra Žvirblytė (Lietuva)

Diplomantai

Aleksands Solopov (Rusija)

Vincent Schmithorst (JAV)

Daumantas Kirilauskas (Lietuva)

1986
VI tarprespublikinis M.K. Čiurlionio pianistų konkursas

I vieta

Ina Chatipova (Moldavija)

Rokas Zubovas (Lietuva)

II vieta

Daiga Blumberga (Latvija)

Lea Eglon (Estija)

Aleksandra Žvirblytė (Lietuva)

III vieta

Gatis Ulmanis (Latvija)

1982
V tarprespublikinis M.K. Čiurlionio pianistų konkursas

I vieta

Zbignevas Ibelgauptas (Lietuva)

II vieta

Lembit Orgse (Estija)

Vladimir Dulov (Baltarusija)
Rūta Šmigelskaitė (Lietuva)
III vieta

Živilė Karkauskaitė (Lietuva)
Signe Kiubar (Estija)

1978
IV tarprespublikinis M.K. Čiurlionio pianistų konkursas

I vieta

Juris Kalnciems (Latvija)

Jurgis Karnavičius (Lietuva)
II vieta

Sergejus Okruško (Lietuva)
Anto Pett (Estija)
Michailas Šramko (Moldavija)
III vieta

Jelena Bregman (Baltarusija)
Vytis Buivydavičius (Lietuva)
Oleg Krimer (Baltarusija)
Lelde Romanova (Latvija)

 

1973
III tarprespublikinis M.K. Čiurlionio pianistų konkursas

I vieta

nepaskirta

II vieta

Robertas Bekionis (Lietuva)
III vieta

Ana Rabinovič (Baltarusija)
Olga Moskoljonova (Latvija)

1968
II tarprespublikinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

I  vieta

Aleksandra Juozapėnaitė (Lietuva)
II vieta

Aldona Radvilaitė (Lietuva)
III vieta

Raimonda Šeinfeld (Moldavija)
Teofilis Bikis (Latvija)

1965
I respublikinis M.K. Čiurlionio pianistų konkursas

I vieta

Augustinas Maceina (Lietuva)

II vieta

Raimondas Kontrimas (Lietuva)
III vieta

Birutė Vainiūnaitė (Lietuva)
Noima Mlinarskytė (Lietuva)