top of page

 

Registracija į konkursą baigiasi 2018 m. sausio 15 d.               

Konrad Maria Engel (Vokietija)


Baigęs mokslus muzikos universitetuose Hanoveryje ir Bremene, 2016 m. Konradas Maria Engelis buvo pakviestas į Berlyną dėstyti fortepijoną "Hanns Eisler" universitete bei katedros vedėju muzikos mokykloje "Carl Phillip Emanuel Bach".
Prieš kelerius metus profesorius nusprendė sumažinti savo koncertinę veiklą kaip solistas, kamerinės muzikos atlikėjas ir dirigentas, ir labiau orientuotis į pedagoginius aspektus, ypač su gabiais vaikais bei studentais.
Konradas Engelis grojo koncertuose JAV, visoje Azijoje ir visoje Europoje. Jo pasirodymai garsiose koncertų salėse ir festivaliuose su keletą žinomais orkestrais buvo puikai įvertinti muzikinės žiniasklaidos.
Jo studijoms buvo būdingas intensyvus darbas kartu su prof. K.-H. Kämmerling. Gavęs pedagoginį ir atlikėjo diplomus Konradas buvo įvertintas aukščiausiu laipsniu kaip solistas 2006 m. Hanoverio muzikos universitete. Daugelis tarptautinių meistriškumo kursų padėjo Konrado meniniam ugdymui, pavyzdžiui, Wilhelmo-Kempff akademijoje Positane meistriškumo kursai su prof. John'u O "Conor'u.
Jis llaimėjo nemažai tarptautinių konkursų, du kartus buvo apdovanotas Vokietijos Muzikos Tarybos (fortepijono solo ir kamerinės muzikos) ir remiamas nacionalinės koncertų agentūros.
Laisvalaikio metu Konradas Engelis domisi Astronomija ir Technologijomis. Jo gyvenimo moto remiasi Hanns Eislerio žodžiais: "Kas nori suprasti tik muziką, nesupras jos niekada".

Stasys Vainiūnas

 

Stasys Vainiūnas (1909-1982) garsus muzikos kūrėjo ir atlikėjo darbais. Kompozitorius priklauso Balio Dvariono ir Antano Račiūno kartai, šių kompozitorių reikšminga kūrybos dalis atsirado dramatiškų istorinių permainų laikotarpiu.

Stasys Vainiūnas kūryboje ypatingą dėmesį skyrė fortepijonui, su šiuo instrumentu susiję reikšmingiausi kūrybiniai laimėjimai. „Mažąja vabzdžių siuita“ kompozitorius išgarsėjo kaip miniatiūros meistras, jo kvintetai dviem smuikams, altui, violančelei ir fortepijonui buvo šio žanro pirmieji pavyzdžiai lietuvių muzikoje, o visą kūrybą vainikavo stambios formos kūriniai, tarp kurių – 4 koncertai fortepijonui ir orkestrui. (Plačiau skaitykite ČIA)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pagrindiniai konkurso rėmėjai:

 

Organizatoriai:

 

Konkurso biuras:

 

Natų knygynas

Totorių g. 20 Vilnius LT01101

info@ipmc.lt

 

 

Darbo laikas:

Pirmadieniais - penktadieniais 10 - 18 val.

Šestadieniais 11 -14 val.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Facebook - Black Circle

Vygintas Gasparavičius

konkurso direktorius

Tel. (+370 5) 249 6116

vygintas@natos.lt

Jolanta Kundrotaitė                     bendrieji klausimai

Tel. (+370 5) 249 61 71

info@ipmc.lt

Orinta Budnikaitė

konkurso programos klausimai

Tel. (+370 5) 249 61 71

info@ipmc.lt

Eugenijus Butvydas

elektroninė registracija ir mokėjimai

(+370 5) 250 6117

info@ipmc.lt

 

 

Jonas Butvydas

apgyvendinimo, kelionių, vizų klausimai

(+370 5) 250 6117

menuturas@lektuvu.lt

bottom of page