Kviečiame į spaudos konferenciją
2011-09-08

 

Tarptautinių kultūros programų centras, LR kultūros ministerija bei Lietuvos muzikos ir teatro akademija kviečia į spaudos konferenciją, skirtą pristatyti rugsėjo 14 – 23 dienomis Vilniuje vyksiantį Tarptautinį M. K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursą.

 

Spaudos konferencija vyks rugsėjo 12 d. (pirmadienį), M. K. Čiurlionio namuose (Savičiaus g. 11), pradžia – 12 val. (planuojama trukmė – 50 min.).

 

Spaudos konferenciją sudarys dvi dalys. Antrojoje  bus pristatoma Tarptautinė konferencija „M. K. Čiurlionis (1875–1911): jo laikas ir mūsų laikas“, vyksianti rugsėjo 21 – 24 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

 

Spaudos konferencijoje dalyvaus:


Arūnas Gelūnas, LR kultūros ministras

Zbignevas Ibelgauptas, M. K. Čiurlionio pianistų konkurso laureatas ir šių metų konkurso vertinimo komisijos narys, pripažintas pianistas, išrinktasis Lietuvos muzikos ir teatro akademijos rektorius
Renata Marcinkutė-Lesieur, M. K. Čiurlionio vargonininkų konkurso laureatė ir šių metų konkurso vertinimo komisijos narė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Vargonų ir klavesino katedros vedėja
Dominykas Širvinskas, Tarptautinių kultūros programų centro l. e. p. direktorius

Gintarė Stankevičiūtė, muzikologė, M. K. Čiurlionio konkurso koordinatorė
Jonas Bruveris, Tarptautinės mokslinės  konferencijos  programos komiteto narys
Rima Povilionienė, Tarptautinės mokslinės konferencijos sekretorė