top of page

Vilniuje koncertuos 2011 m. Tarptautinio M. K. Čiurlionio pianistų ir smuikininkų konkurso laureatas Emilis Jensenas
2013-02-07

 

Vasario 7 d., ketvirtadienį, 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje įvyks koncertas „Virtuozų dialogas“. Jame L. van Beethoveno ir A. Brucknerio kūrinius atliks 2011 m. M. K. Čiurlionio konkurso laureatas iš Danijos Emilis Jensenas (fortepijonas).

Vasario 7 d., ketvirtadienį, 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje įvyks koncertas „Virtuozų dialogas“. Jame L. van Beethoveno ir A. Brucknerio kūrinius atliks 2011 m. M. K. Čiurlionio konkurso laureatas iš Danijos Emilis Jensenas (fortepijonas). Jis gros kartu su Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kameriniu orkestru (meno vadovas ir dirigentas Donatas Katkus). Dirigentė – Giedrė Šlekytė.

„Kas išauga iš vunderkindų?“ – anaiptol ne retorinis klausimas: vieni „perdega“, neatlaikę fizinio ir psichologinio krūvio, kiti pakeičia specialybę, realizuodami save kitose sferose, o kai kurie, reti vienetai – iš vunderkindų pavirsta ryškiais muzikantais.

Tuo įsitikinsite šiame koncerte. Danas Emilis Jensenas ir lietuvė Giedrė Šlekytė – du ryškūs jaunieji talentai. Jie savo meistriškumą įrodė daugelyje prestižinių koncertų salių scenų bei tarptautinių konkursų - bet jei šių vardų dar negirdėjote, po pasirodymo jų tikrai nepamiršite!

Maloniai kviečiame.

bottom of page