sale03.jpg

TARPTAUTINIS

VIRGILIJAUS NOREIKOS VARDO DAINININKŲ KONKURSAS

2017 m. Rugsėjo 16–22 d.

Vilnius, Lietuva

Programa

 

REPERTUARAS

  • Dalyviai konkursui paruošia 7 pagrindinių operos vaidmenų arijas, visos jos atliekamos originalo kalba 

I ir II TURAI

  • I TURE privaloma atlikti 3 arijas. 2 iš jų privalo būti skirtingų šalių kompozitorių.

  • I ir II TURE dalyviai pasirenka arijas iš siūlomo kompozitorių sąrašo (I TURUI 3 arijas ir II TURUI 2 arijas):

 

Daniel Auber • Béla Bartók • Ludwig van Beethoven • Vincenzo Bellini • Alban Berg • Georges Bizet • 

Hector Berlioz • Leonard Bernstein • Arrigo Boito • Alexander Borodin • Benjamin Britten • Alfredo Catalani • Marc-Antoine Charpentier • Luigi Cherubini • Francesco Cilea • Domenico Cimarosa • Gaetano Donizetti • Léo Delibes • Balys Dvarionas • Antonín Dvořák • Friedrich von Flotow • George Gershwin • Umberto Giordano • Mikhail Glinka • Christoph Willibald Gluck • Charles Gounod • George Frideric Händel • Fromental Halévy • Leoš Janáček • Vytautas Klova • Erich Wolfgang Korngold • Bronius Kutavičius • Ruggero Leoncavallo • Pietro Mascagni

• Jules Massenet • Saverio Mercadante • Gian Carlo Menotti • Giacomo Meyerbeer • Stanisław Moniuszko

• Wolfgang Amadeus Mozart • Modest Mussorgsky • Otto Nicolai • Jacques Offenbach • Amilcare Ponchielli • Francis Poulenc • Giacomo Puccini • Henry Purcell • Sergei Rachmaninov • Maurice Ravel • Nikolai Rimsky-Korsakov • Gioachino Rossini • Camille Saint-Saëns • Bedřich Smetana • Richard Strauss • Igor Stravinsky • Ambroise Thomas • Pyotr Ilyich Tchaikovsky • Giuseppe Verdi • Richard Wagner • 

Carl Maria von Weber • Riccardo Zandonai 

 

 

FINALAS

 

  • FINALE kiekvienas dalyvis atlieka po 2 arijas pasirinktas iš sąrašo:

 

1. Bellini V. I Capuleti e I Montecchi

2. Bellini V. Norma

3. Bizet G. Carmen

4. Čaikovskij P. Evgenij Onegin

5. Čaikovskij P. Pikovaja dama

6. Donizetti G. Don Pasquale

7. Donizetti G. L'elisir d'amore

8. Donizetti G. Lucia di Lammermoor

9. Gounod Ch. Faust

10. Gluck Ch. Orfeo ed Euridice

11. Leoncavallo R.  Pagliacci

12. Massenet J. Manon

13. Massenet J. Werther

14. Mozart W.A. Don Giovanni

15. Mozart W.A. Le nozze di Figaro

16. Offenbach J. Les contes d'Hoffmann

17. Ponchielli A. La Gioconda

18. Ponchielli A. I Lituani

19. Puccini G. Gianni Schicchi

20. Puccini G. La Boheme

21. Puccini G. Madama Butterfly

22. Puccini G. Tosca

23. Puccini G. Turandot

24. Rossini G. Il barbiere di Siviglia

25. Strauss J. Die Fledermaus/ The Bat

26. Strauss J. Wiener Blut

27. Verdi G. Aida

28. Verdi G. Don Carlos

29. Verdi G. Ernani

30. Verdi G. Il trovatore

31. Verdi G. La forza del destino

32. Verdi G. La traviata

33. Verdi G. Macbeth

34. Verdi G. Nabucco

35. Verdi G. Otello

36. Verdi G. Rigoletto

37. Verdi G. Un ballo in maschera

38. Wagner R. Der fliegende Holländer

39. Wagner R. Die Walküre

40. Wagner R. Lohengrin

41. Wagner R. Tannhäuser

 

 

 

 

 

  • Visa konkursinė programa atliekama originalo kalba, mintinai ir originaliose tonacijose, visos arijos yra atliekamos su esančiais rečitatyvais ir kabaletomis.

  • Registruodamasis dalyvis iškart pateikia kiekvieno turo programą ir atlikimo eiliškumą.

  • Arijos atskiruose turuose negali kartotis.

Konkurso organizatoriai:

Lietuvos muzikos ir teatro akademija

VšĮ Natų knygynas

Konkurso pagrindiniai rėmėjai:

Lietuvos kultūros taryba

Lietuvos kultūros ministerija

  • Facebook - Black Circle