sale03.jpg

TARPTAUTINIS

VIRGILIJAUS NOREIKOS VARDO DAINININKŲ KONKURSAS

2017 m. Rugsėjo 16–22 d.

Vilnius, Lietuva

REGISTRACIJA

 

REGISTRACIJA ONLINE ATIDARYTA IR BAIGSIS 2017 M. GEGUŽĖS 31 D.  23.59 Lietuvos laiku

Prieš pradedant registruotis patariame įdėmiai perskaityti šiuos patarimus

 

Ko reikės kad užsiregistruotumėte Tarptautinio Virgilijaus Noreikos dainininkų konkurso atrankiniam turui?

 

 1. Užsiregistruoti atlikėjų duomenų bazėje ArtistDB. Būtina naudoti savo el-paštą kaip vartotojo vardą bei prisiminti slaptažodį. Registraciją baigsite paspausdami patvirtinimo nuorodą, kurią gausite į savo e-paštą. Jei laiško negavote būtinai patikrinkite BRUKALO / SPAM aplanką, nes automatiniai  laiškai dažnai nueina ten. 
  Svarbu: vienas e-pašto adresas = vienas registruotas vartotojas; naudojantis vienu e-paštu užregistruoti daugiau nei vieną vartotoją nepavyks.

 2. Susikurti savo  atliekamos laisvai pasirinktos programos video įrašo Youtube (daugiausia 3 nuorodos, trukmė 10-15 min.). Organizatoriai video turi gauti ne vėliau kaip 2017 m. gegužės 31 d. Draudžiama vaizdo įraše kūrinius redaguoti ir montuoti, tačiau atskiri kūriniai gali būti įrašyti skirtingu laiku ir skirtingoje vietoje.

 3. Turėti savo kompiuteryje kokybišką portretinę nuotrauką konkurso bukletui .jpg .jpeg ar .png formatu. Jei nuotraukos failas bus mažesnė nei 1000 x 1000 px arba jei ji bus virš 5 MB dydžio, jos įkelti nepavyks. Buklete nuotraukos bus nespalvotos; nesvarbu kokią nuotrauką pateiksite – spalvotą, ar ne. 

 4. Pasiruošti savo TRUMPĄ kūrybinę biografiją  iki 150 žodžių. Registracijos metu biografiją galėsite surašyti tekstiniame lange arba nurodyti Jūsų biografijos internetinio puslapio adresą. Jei biografiją turite faile, jis turi būti .doc*, .rtf, .odt arba .txt formate ir ne didesnis kaip 1MB. Svarbu: jei biografija viršys 150 žodžių, organizatoriai privalės biografiją trumpinti; maloniai prašome patiems nuspręsti, kuri informacija svarbiausia ir pateiki tokią biografiją, kokią norėtumėte matyti buklete.

 5. Apgalvoti savo programą (7 skirtingos arijos 3-juose konkurso turuose), bei žinoti savo atliekamų arijų trukmę. Arijas į registracijos formą veskite ta tvarka, kuria planuojate atlikti konkurse.

 6. Turėti savo kompiuteryje skenuotą savo asmens dokumento failą, kuriame matytųsi Jūsų gimimo data bei vardas (-i) ir pavardė (-ės). Failas turi būti  .pdf, .jpg,.jpeg arba .png formate. ir ne didesnis kaip 2MB .

 7. Nuspręsti, kaip sumokėsite 50 € dalyvavimo mokestį. Išsami informacija apie mokėjimo būdus

 8. Informacija ir konsultacijos apie registraciją bei mokėjimus:
  Eugenijus Butvydas, Tel.:, WhatsUp, Wiber +370 685 66018, Skype: menuturas, e-paštas: info@ipmc.lt​

 

 

 

Prašymas: Jūsų pačių labui, maloniai prašome regisruotis kuo anksčiau nurodytu registracijos metu, tokiu būdu galėsime užtikrinti tinkamą pagalbą, konsultacijas, taip pat, iki paskutinės registracijos dienos turėsite galimybę koreguoti savo pateiktus duomenis.

 

 

 

ONLINE REGISTRACIJA

Konkurso organizatoriai:

Lietuvos muzikos ir teatro akademija

VšĮ Natų knygynas

Konkurso pagrindiniai rėmėjai:

Lietuvos kultūros taryba

Lietuvos kultūros ministerija

 • Facebook - Black Circle