2016 m. konkurso rezultatai

 

PIANISTAI

 

Grupė A 

GRAND PRIX

 

Anastasiia Kliuchereva, Rusija

 

LAUREATAI

 

Milda Marija Kiškūnaitė, Lietuva

Martyna Valeikaitė, Lietuva

 

DIPLOMANTAI

 

Pijus Pirogovas, Lietuva – taip pat apdovanotas specialiuoju prizu jauniausiam II turo dalyviui (g. 2008-09-11)

Anastasiya Shimchak, Baltarusija 

Marija Kaleničenko, Lietuva

Julija Rockina, Lietuva

Saulė Norvaišaitė, Lietuva 

 

Grupė B 

GRAND PRIX

 

Kasparas Mikužis, Lietuva

 

LAUREATAI

 

Yumeka Nakagawa, Japonija 

Milda Daunoraitė, Lietuva 

 

DIPLOMANTAI

 

Anastasia Barabanova, Rusija

Simonas Miknius, Lietuva

Viktar Stsefanenka, Baltarusija 

Alyssa Kok, Singapūras

Lisa Zhu, Vokietija

Gabrielė Agilė Bajoraitė, Lietuva

Giorgi Grdzelidze, Gruzija

 

SPECIALŪS PRIZAI 

 

Alyssa Kok, Singapūras – Specialus prizas už muzikinę perspektyvą

Gabrielė Agilė Bajoraitė, Lietuva – Specialus prizas už geriausią šiuolaikinio lietuvių kompozitorius kūrinio atlikimą 

 

Grupė C 

GRAND PRIX

 

Yukine Kuroki, Japonija

 

LAUREATAI

Yuna Nakagawa, Japonija

Can Cakmur, Turkija 

 

DIPLOMANTAI

 

Simas Šakenis, Lietuva

Evita Lohu, Estija

Sixuan Zhang, Kinija

Geoffroy Chapelle, Belgija

 

SPECIALŪS PRIZAI

 

Yuna Nakagawa, Japonija – Specialus Veimaro meistriškumo kursų prizas

Yukine Kuroki, Japonija – EMCY prizas, PIANALE muzikos akademijos prizas, Specialus prizas už geriausią Balio Dvariono kūrinio atlikimą

Can Cakmur, Turkija – Specialūs prizai už geriausią romantinio ir klasikinio kūrinio atlikimą 

Geoffroy Chapelle, Belgija – Specialus prizas už geriausią šiuolaikinio kūrinio atlikimą

 

 

SMUIKININKAI

 

Grupė A 

GRAND PRIX – nepaskirtas

 

LAUREATAI

 

Daniil Polikarpov, Rusija 

Vadim Perih, Ukraina

Nazar Shutko, Ukraina 

 

DIPLOMANTAI

 

Amina Akhmetzhanova, Kazachstanas – taip pat apdovanota specialiuoju prizu jauniausiai II turo dalyvei   (g. 2007-12-23) 

Maria Kun, Rusija 

Jacob Shapiro, Baltarusija 

Liepa Jurgutavičiūtė, Lietuva 

Filip Chetwynd, Lenkija

Agnė Gečaitė, Lietuva 

Annissa Gybel, Danija

Paulina Banaitytė, Lietuva  

Andrij Heker, Ukraina

Pijus Česaitis, Lietuva 

 

Grupė B

 

GRAND PRIX

 

Jingzhi Zhang, Kinija

 

LAUREATAI

 

Yanis Grisó, Liuksemburgas 

Klára Erdingerová, Čekija

 

DIPLOMANTAI

 

Aliaksandra Arbuzava, Baltarusija

Ugnė Katinskaitė, Lietuva 

Ugnė Liepa Žuklytė, Lietuva

Georgii Moroz, Ukraina 

Iskandarzhon Akhmedov, Rusija 

Lina Juknevičiūtė, Lietuva 

Jaime Maceira Naya, Ispanija 

Paulina Jankovskytė, Lietuva  

 

SPECIALŪS PRIZAI

 

Jingzhi Zhang, Kinija – Specialus prizas už geriausią Balio Dvariono kūrinio atlikimą

Paulina Jankovskytė, Lietuva – Specialus prizas už geriausią šiuolaikinio lietuvių kompozitoriaus kūrinio atlikimą 

Jaime Maceira Naya, Ispanija – Specialusis prizas už geriausią virtuozinio kūrinio atlikimą

Lina Juknevičiūtė, Lietuva – Specialus prizas už geriausią šiuolaikinio lietuvių kompozitoriaus kūrinio atlikimą 

Klára Erdingerová, Čekija – Specialus prizas už geriausią klasikinio kūrinio atlikimą

 

Grupė C 

 

GRAND PRIX

 

Eszter Kökény, Vengrija

 

LAUREATAI

 

Gennaro Cardaropoli, Italija

Miranda Liu, JAV

 

DIPLOMANTAI

 

Snezhana Pashchenko, Rusija

Chao Min Tiffany Tan, Lenkija

Andrejs Jegorovs, Latvija

Bartosz Skibiński, Lenkija

Daria Ushakova, Rusija

Rujin Min, Kinija

Magdalena Skwierczyńska, Lenkija

 

SPECIALŪS PRIZAI

 

Gennaro Cardaropoli, Italija – Specialusis Kharkov filharmonijos prizas 

Miranda Liu, JAV – Specialus „Publikos simpatijos“ prizas 

Eszter Kökény, Vengrija – Specialus Veimaro meistriškumo kursų prizas, Specialus prizas už Balio Dvariono koncerto atlikimą

Andrejs Jegorovs, Latvija – Specialus prizas už geriausią šiuolaikinio kūrinio atlikimą

Bartosz Skibiński, Lenkija – Specialus prizas už geriausią barokinio kūrinio atlikimą

Daria Ushakova, Rusija – Specialus prizas už geriausią romantinio kūrinio atlikimą

 

Daniils Bulajevs (Latvija)

9 tarptautinio Balio Dvariono konkurso 2012 m. rezultatai
 
GRUPĖ A


Laureatai (500 Eur)
Pianistai:
Marie Sophie Decker-Hauzel (Vokietija)
Sandro Nebieridze (Gruzija)
Elžbieta Liepa Dvarionaitė (Lietuva)

Smuikininkai:
Mariam Obolashvili (Gruzija)
Ugnė Liepa Žuklytė (Lietuva)

Grand Prix (1000 Eur)
Pianistai:
Nepaskirta

Smuikininkai:
Daniils Bulajevs (Latvija)

 

 

Diplomantai

 

Pianistai:
Guoda Valackaitė (Lietuva)
Rostislava Kenebas (Lietuva)
Mikelis Taranda (Latvija)
Dovydas Kiauka (Lietuva)
Anastasija Miškevič (Lietuva)

 

Smuikininkai:

Alise Bondarenko (Latvija)
Johan Isak Dalene (Švedija)
Paulina Jankovskytė (Lietuva)

Yukine Kuroki (Japonija)

Yoo Jin Hong (Pietų Korėja)

Rūta Mažolytė (Lietuva)

GRUPĖ B
 

Laureatai (1000 Eur)
Pianistai:

Anastasia Sokolova (Rusija)
Ilja Domnins (Latvija)

Smuikininkai:
Nepaskirta

Grand Prix (2000 Eur)
Pianistai:
Yukine Kuroki (Japonija)

Smuikininkai:
Yoo Jin Hong (Pietų Korėja)

 

Diplomantai

Pianistai:

Simas Šakenis (Lietuva)
Ignas Maknickas (Lietuva)
Dorotė Vdovinskytė (Lietuva)
Alise Cirule (Latvija)

 

Smuikininkai:

Nata Roinishvili (Gruzija)
Sabine Sergejeva (Latvija)
Maria Ismini Ansatasiadou (Graikija)
Erika Ieva Eriksonaitė (Lietuva)
Eva Šulic (Austrija)
Gleb Chanyshev-Gladkov (Rusija)
Monika Čepytė (Lietuva)

GRUPĖ C

Laureatai (1500 Eur)

Pianistai:
Misora Ozaki (Japonija)
Donata Vaitkutė (Lietuva)
Gustav Krogh Hansen Piekut (Danija)

Smuikininkai:
Han Eun Joo (Pietų Korėja)
Elisabeth Saglas Gebhardt (Vokietija)

Grand Prix (3000 Eur)

Pianistai:
Nepaskirta

Smuikininkai:
Rūta Mažolytė (Lietuva)

 

Diplomantai

 

Pianistai:

Karlis Gunars Tirzitis (Latvija)
Rytis-Paulius Juškaitis (Lietuva)
Kristina Annamukhamedova (Lietuva)

 

Smuikininkai:

Una Stanic (Austrija)
Miranda Rachel Liu (JAV)
Christa Maria Rachel Stangorra (Vokietija)
Anastasia Mazurok (Rusija)
Leila Hairova (Latvija)
Alfonso Aldeanueva Hernandez (Ispanija)


SPECIALIEJI PRIZAI

Prizas už geriausią Balio Dvariono kūrinio atlikimą (500 Eur)
Ilja Domnins (Latvija)
Rūta Mažolytė (Lietuva)


Prizas už geriausią šiuolaikinio lietuvių kompozitoriaus kūrinio atlikimą (500 Eur)
Simas Šakenis (Lietuva)
Paulina Jankovskytė (Lietuva)

Prizas jauniausiems atlikėjams
Guoda Valackaitė (Lietuva)
Daniils Bulajevs (Latvija)

Prizas už kūrybišką šiuolaikinės muzikos interpretaciją
Dorotė Vdovinskytė (Lietuva)
Ugnė Liepa Žuklytė (Lietuva)

Prizas už muzikinę perspektyvą
Ilja Domnins (Latvija)
Yoo Jin Hong (Pietų Korėja)

LG prizas smuikininkams
Daniil Bulaev (Latvija)
Yoo Jin Hong (Pietų Korėja)

EMCY prizas
Rūta Mažolytė (Lietuva)