10 tarptautinio Balio Dvariono konkurso 2016 m. nuotraukų galerija

Laimėtojai C grupėje
Laimėtojai C grupėje

© Kilimas Arts

press to zoom
Laimėtojai C grupėje
Laimėtojai C grupėje

© Kilimas Arts

press to zoom
Apdovanojimų ceremonija
Apdovanojimų ceremonija

© Kilimas Arts

press to zoom
Eszter Kökény (Grand prix)
Eszter Kökény (Grand prix)

© Kilimas Arts

press to zoom
Can Cakmur (laureatas)
Can Cakmur (laureatas)

© Kilimas Arts

press to zoom
Vertinimo komisija ir svečiai
Vertinimo komisija ir svečiai

© Kilimas Arts

press to zoom
Amina Akhmetzhanova
Amina Akhmetzhanova

© Kilimas Arts

press to zoom
Pijus Pirogovas
Pijus Pirogovas

© Kilimas Arts

press to zoom
Po apdovanojimų
Po apdovanojimų

© Kilimas Arts

press to zoom
Amina Akhmetzhanova
Amina Akhmetzhanova

© Kilimas Arts

press to zoom
Laureatai, A grupė
Laureatai, A grupė

© Kilimas Arts

press to zoom
Specialaus prizo įteikimas
Specialaus prizo įteikimas

Fumiko Eguchi ir Pijus Pirogovas © Kilimas Arts

press to zoom

Daugiau nuotraukų rasite mūsų facebook puslapyje arba adresu www.dvarionas.com

9 tarptautinio Balio Dvariono konkurso 2012 m. nuotraukų galerija

Pianistų ir smuikininkų žiuri
Rūtos Mažolytės atlikimas su Lietuvos nacionaliniu simfoniuniu orkestru
Grand Prix laimėtoja Yoo Jin Hong
(Pietų Korėja) (Grupė B)
Laureatė Elisabeth Saglar Gebhardt (Vokietija),
finalinis turas
Pianistų komisijos pirmininkės Fumiko Eguchi (Japonija) sveikinimo kalba
Gustav Krogh Hansen Piekut (Danija), finalinis turas
B grupės laureatas ir specialaus prizo laimėtojas Ilja Domnins (Latvia)
Prof. Vytauto Landsbergio sveikinimo kalba
Žiuri finalo metu
Laureatė Donata Vaitkutė (Lietuva), finalinis turas
Grand Prix laimėtoja smuikininkė Rūta Mažolytė (Lietuva) (Grupė C)
Grand Prix laimėtojas Daniil Bulajev (Latvija) (Grupė A)
Laureatė Han Eun Joo (Pietų Korėja),
finalinis turas
Smuikininkų komisijos pirmininko prof. Jurgio Dvariono sveikinimo kalba
Laureatė Elisabeth Saglar Gebhardt (Vokietija),
finalinis turas
Laureatė Donata Vaitkutė (Lietuva), finalinis turas
Laureatė Misora Ozaki (Japonija),
finalinis turas.
Laureatas Gustav Krogh Hansen Piekut (Danija), finalinis turas
Žiuri konkurso uždarymo metu
Specialus prizas jauniausiai II turo dalyvei Guodai Valackaitei (Lietuva)
Laureate Misora Ozaki (Japonija),
finalinis turas
Kultūros ministro Arūno Gelūno sveikinimo kalba
Claire Goddard (EMCY generalinė sekretorė) teikia EMCY prizą Rūtai Mažolytei (Lietuva)
Laureatė Han Eun Joo (Pietų Korėja), finalinis turas